Bahçeli: Akli istikrarı bozuk mazeretlerinin cinayeti perdelemesine müsaade edilmemesini ümit ediyorum

Adanali

Active member
Bahçeli: Akli istikrarı bozuk mazeretlerinin cinayeti perdelemesine müsaade edilmemesini ümit ediyorum
MHP önderi Bahçeli, Twitter hesabından Başak Cengiz cinayetiyle ilgili olarak açıklama yaptı.

Bahçeli, “Akli istikrarı bozuk mazeretlerinin işlenen cinayeti perdelemesine müsaade edilmemesini ümit ediyorum” tabirine yer verdi.

MHP başkanı, “Kadınlarımıza, kızlarımıza, çocuklarımıza yönelik her neviden taarruz ve şiddet toplumsal huzur ve sükûnetimizi tehdit etmektedir” dedi.

Ayrıca katilin en ağır şekilde cezalandırılmasını hassaten ve ısraren bekliyor, bunun takipçisi olacağımın altını çiziyorum. Akli dengesi bozuk bahanelerinin işlenen cinayeti perdelemesine müsaade edilmemesini de ümit ediyorum.

— Devlet Bahçeli (@dbdevletbahceli) November 13, 2021

”Başak Cengiz’in samuray kılıcıyla katledilmesinin her insanın tüylerini diken diken etmiştir” diyen Bahçeli, süreci yakından takip edeceklerini vurguladı ve Cengiz ailesine başsağlığı dileklerini iletti.