Geliştirici, düşen duvarın kendisine ait olup olmadığını kontrol ediyor. Tahrip edilen arabalar hâlâ üst üste yığılıyor

Bakec

Member
Yakın zamanda şehirde yapılan bir incelemeden çıktı ve bu sırada işçiler, etrafta büyük bir Yahudi yerleşim yeri olmasına rağmen hücrenin durumunu keşfettiler. Teplice Belediye Binası Adina Sedlkov, çalışmanın ilerleyişinin bir yapı mühendisi tarafından gerçekleştirildiğini söyledi.

Sedlkova, arazi sahibinin tam olarak ne yapması gerektiğini ve ne zaman yapması gerektiğini reddetti. Sözcü, inşaat departmanının kamuya açık olmayan inşaat kanununa göre düzgün bir kadın tarafından yönetildiğini ve bu nedenle ilerleme hakkında yorum yapamayacağımızı ve daha fazlasını paylaştı.

İnşaat şirketinden gelen bilgi Jaroslav Tek tarafından da doğrulandı. İlkokulumuzdan bir şeyin güvence altına alınması gerektiğini biliyorum. Ancak ayrıntıları bilmiyorum, sahadayım, dedi geliştirici.

Ancak kendisinin ifadesine göre, çöküşün kendi malına mı düştüğünden pek emin değilim.

Muhtemelen benim mülküme ait olduğunu düşünüyorum. Bu noktada benim olması gerekiyor ama 10 metre daha uzun olmasına gerek yok. Bu yüzden her yeri çitle çevirdim ama sonuç olarak araba kullanamıyorum. Bunun 2 veya 3 hafta içinde netleşeceğini söyleyen geliştirici, duvarın altında birisinin yıktığı iki küçük garajın bulunduğunu da sözlerine ekledi.

Evin sahibi David Hamouz buna razı olmadı, ev onun arazisine düştü. Duvarın altındaki kapılar garajın tabanına dayanmıyordu, belli bir açıyla bükülüyordu. İkisinin düştüğünü, teyzenin dağıldığını, bu yüzden evin eski bekçisinin onu uzaklaştırdığını düşündüm. Ama bu 13 yıl önceydi. Hamouz, “Devn yayları Hollanda'dan kesilecek” dedi.

Hamouz, Tek'in uyardığı gibi soruna karşı tavır alacağını ve sakin kalacağını biliyor.

Duvarın yıkılmasına polis de müdahale ediyor. Şimdilik yeni bir şey yok, lütfen bekleyin ve kodları gönderelim. Polis sözcüsü Ilona Gazdoov, ceza gerektiren suçların işlendiği gün için suçlu kadınların atlarının söndürülmediğini söyledi.