Hoş karşılanmıyorum, çekiliyorum! Agateljan hokey Ústí'den ayrıldı, geriye sadece borçlar kaldı

Bakec

Member
Şarkı söylediğimde sondan ikinci olduğumuzu ve gol atmak için oynadığımızı hatırlamakta fayda var, Agateljan Kasım ayının sonunda görünüşünü değiştirdi; tm sonunda play-off'ların ilk turuna kalmayı başardı. Ve eğer bana inananları hayal kırıklığına uğrattıysam özür dilerim. Ancak benden sonra gelenlerin bunu benden daha iyi yöneteceklerini umuyorum. St.

Kardeş profesyonel boksörler Viktor ve Erik Agateljanov'un önderliğinde Slovan, tam tersine, mali açıdan bir soluklanmadı. İlk başta sene başında borçlarla boğuşuyordum ve belediyenin desteği sayesinde bir şeyler alabiliyordum. Şu anda kulübün transfere ve hana veya hokey federasyonuna 41.000 kron borcu var. Ve bu buzdağının sadece görünen kısmı.

Ermeni mültecilerin oğlunun büyük hırsları vardı, birinci lig lisansı alıp beş sezonda yirmi milyon kronluk bütçeyi doldurmak istiyordu. Kulübün kendisine operasyon için para kazandıracak iş yapacağını yerine getirdi. Mesela bir barın kurulmasından, bir araba bayiliğinden bahsetti. Ofis personelinin arkasında olduğunu iddia etti ve bir sponsordan Rolex saat sözü verdi. Aslında kulübün sahibi kendisiydi ama Almanya'da yaşadığı için arkadaşı Yvonne Havlek'in üzerine yazılmıştı.

Sonunda sadece verdiği sözlere üzüldü, şimdi de mürekkep atı.

Kulübü almak için hemen iki grup ortaya çıktı. Bir grup Praglı, henüz kişisel olarak bilmiyorum, diğer grup ise St. Sizi temin ederim ki hokey St.Petersburg'da oynanacak. Akşam, ilerleyen günlerde konuyla ilgilenen birçok kesimle konular görüşülecek ve ben buraya dahil olmadığım için geri çekileceğim. Agateljan, elbette yükümlülükler, mülkiyet ve benzeri konuların da açıklığa kavuşturulacağını yazdı.

Yeni dernek Slovan stet Lvi, kulübün borçlarını da ehlileştirmek zorunda kalacağı sözlerine yanıt verdi. Vi hrm Nora'dan.

Yeni derneğin f'si: Ortak girişime gireceğiz. Ve onlardan pek fazla yoktu

Dün toplum ve dernek sopa hokeyi etrafında şekillendi. HC Slovan st nad Labem'in ikinci lig lisansı, genç hokeyi çalıştıran bir dernektir. Geçtiğimiz sezon lisansı Almanya'dan bir Ermeni olan Mikael Agateljan'ın satın aldığı Slovan s.r.o.'ya devretti. Artık yeni kurulan Slovan stet Lvi derneği tarafından kanatları altına alınacak. Onun başkanı Luk Vobeck Pazartesi akşamı Ageteljan'ın sözlerine bir yanıt yayınladı.

Slovan taraftarları Chomutov'daki hokey derbisinde.

Derneğin başkanı olarak, Slovan St. Lvi adına tüm sopa hokeyi hayranlarına, ikinci ligin St. nad Labem'de beş sezon boyunca devam edeceğine dair güvence verebilirim. Bu çanta, Bay Agateljan liderliğindeki Slovan s.r.o. kulübü tarafından değil, St nad Labem'de ikinci ligi yönetme arzusunu ifade eden tek yeni bir dernek tarafından yönetilecek. steck Slovan s.r.o., kulübün organizasyonu ve spor yapısı da dahil olmak üzere, büyükler hokeyinin kurulması için gereken bireysel kriterleri karşılamıyor. En çok davet edilen kişi olarak, 26 Mart 2024 itibarıyla bu kuruluşun yasal bir halefinin bulunmadığına ve kulübün devralınmasından bu yana SLH, hokey ve hokey dışı kuruluşlar tarafından yalnızca tahvil satın alındığına inanıyoruz.

Aceleyle hazırlanan cildin kabulüyle ilgili bireysel görüşlerden kendimizi ayrı tutuyoruz. Sayın Agateljan'ın kulübü devraldığı gün, ilk faturaların yüzde 80'i buradaki bakiyeden ve diğer sözleşmeli ortaklardan karşılanmıştı ki bu, 31 Haziran 2023 tarihli yıllık raporla da kanıtlanmıştır.

Slovan Stet Lvi'nin (Başkan Luk Vobeck ve Başkan Yardımcısı Miroslav Kanis) temsilcileri olarak bizler, lisans sahibinden 3 Mayıs 2024'te ikinci lige katılma yetkisi aldık.

Bütçe ve spor ücretleriyle ilgili diğer bilgileri, tüm idari kararlar alındıktan sonra Mayıs ayı sonunda yapacağımız basın toplantısında sunacağız. Ama ilk etapta dış dengelerden başlamamız gerekiyor ve bunların sayısı da çok fazla değil. Özellikle 2023'ten itibaren uzun vadeli ödemelerde.