Kaleciden bir çılgın vuruş daha. Aptalca şeyler uyduruyordum, Teplice'li Grigar sinirlenmişti

Bakec

Member
Hradec'in bir metre bile kaybetmesine izin vermeyeceğimizi, kavgaya gireceğimizi umuyorduk ve en tecrübeli 40 yaşındaki bir adam, 1. ligde 20 sezon geçirmiş cam efsanesi böyle bir hata yaptı. , 376 başlangıç ve 117 temiz çarşaf, başına kül serpti.

Son turda Slovakya'dan Hea, Olomouc'tan Mack ve Eskobudjovic'ten Janek, standart dışı pasların ardından kırmızı suratlara büründü.

Ve sen Grigar'a düştün. Pitom kaleye doğru ilerliyordu; Sakatlığı nedeniyle beşinci turu kaçırdı, son turda Richard Ludha'nın iki numarası olarak yedek kulübesinde oturdu. Son zamanlarda çok fazla ilgi görüyoruz. Son üç maçta cezalı Zdenek Frala'yı temsil eden teknik direktör Ondej Pril, “Bu Ri'nin hatası değil ama biz buna ivme kazandırmak istedik” dedi.

Boyun görünürde

Teplice ile Hradec Krlov arasındaki maç, Stedokola çalışmalarından beri hayranı olan 80 yaşındaki Vclav Neck tarafından Stnadel ana tribünde izlendi. Üzerinde, geçmişte bir jübile için kulüpten aldığı, adının ve 60. amblemin yazılı olduğu bir forma vardı.

Gazeteyi karıştırdı

7.4.  2024, FK Teplice - Hradec Kr

Teplice antrenörü Zdenko Frala maçı yedek kulübesinden değil gazete bayisinden yönetti, lut kartlarına verilen ceza nedeniyle maçı izlemesine izin verilmedi. Yerine asistan Ondej Pril getirildi. Yedi yıldır Frau'yla birlikteyim, bu süre zarfında onun covid nedeniyle iki kez yapamadığı bir maçta seni yönettim ve hepsini kaybettik. Belki sağlıklı ve kartsız olması benim için daha iyi olur. Ve bu önemli olacak, dedi Pril.

Felakete, altı dakika sonra vpno için ısınmaya gittiğinde Opava yerlisi neden oldu. Mikrofonda tereddüt etti, Vauln uzun bacaklarını kullandı, kaptan Luke Marek'in duvarının arkasından koştu, başlama vuruşunu sol ayakla yaptı ve birkaç ribaunttan sonra cezbedici golü atmayı başardım.

Blek'i sağ tarafta gördüm ve ona tekme atmak istedim. Sonra fikrimi değiştirdim çünkü oradaydım ve bu ilk sefer değildi. Diğer tarafa karar verdim. Ve Vauln'a çok geç tepki verdim ve bacağına vurdum, Grigar kabalığını anlattı. Kafamdaki ilk iyi şey olan Blus'u hemen tekmelemeliydim ve saçma sapan şeyler söylememeliydim. Ve sessiz olurdu.

Vaulnv'un on sekiz ligi en kolay ama aynı zamanda en zor ligler arasındaydı. Grigar ilk başta onu faulle durdurmak istedi ama sonra fikrini değiştirdi.

Başantrenör Tom Potulka bana Teplice kalesine yapılan baskıda bir hata olduğunu söyledi. Ve gördüm ki boyu 195 cm'ydi. Grigar'ın buna bulaştığını sanmıyorum. Ben havalandığımda balondan bir adım uzaklaştı.

Vauln da Pardubice'ye karşı benzer bir şey denedi. Kanala gittim, sonra kale onu engelledi. Bir kere içmek istedim. Yirmi metrelik bir sürat koşusu yapabilirim ama bu benim için bedava bir oyun.

Öte yandan Teplice için pahalıydı, cevap veremediler ve grubun güvenliğinden sadece bir puan uzaktalar, üstelik Hradec Krlov onları kumladı.

Grigar, topun ardından başını ellerinin arasına aldı ve ekipten özür diledi. Adamlar onu dövdüler. Beş adam hemen yanıma geldi ve bunu arkamda bıraktım. Karanlıkla birlikte el sallamış olmalı. Çocuklara ve yine çok fazla içki içen hayranlara kızmıştım. Hayal kırıklığına uğradım, kaba velet için özür dilerim. Bu ilk başta çocukları raydan çıkardı ama sonra toparlandılar ve mükemmel futbol oynadılar. koda, e biz gl vermedik

Beş puanlık nikah töreni öncesinde konuğu bile yoktu. Hradec'in duvarında tek bir stel vardı ve o da benim hatalarımdan sonraki steldi. Düzeltmeye çalıştım ama hiçbir yolu yoktu.

Darovan, Grigar'ın yine mazoşist bir şekilde videoda oynamasını izledi. Yaptığım şeyi aptallık olarak kullanmaya başlıyorum

Bu yılın en yüksek müsabakasında yılbaşı silahı yapan ilk kaleci değil. Ve sonuncusu bile değil.