Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a Ebrar Karakurt’un kelamıyla karşılık: ‘Dedim olabilir’

Adanali

Active member
Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a Ebrar Karakurt’un kelamıyla karşılık: ‘Dedim olabilir’
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin bugünkü küme toplantısında Kılıçdaroğlu’nun helalleşme adımına ait açıklamalarda bulundu. Erdoğan, “Ey Kılıçdaroğlu silk evvel başörtülü kızlarımızdan, bacılarımızdan helallik lisana. Utanmadan, sıkılmadan, hala diyorsun ki ‘Onların hukukunu biz koruduk’. hayatın palavra. Biz bu işin gerisindeki niyeti görmesek, diyeceğiz ki olabilir, insan değişebilir. Bay Kemal, ben seninle ilgili kazandığım davaları geri çektim mi? Çektim fakat sen bunların değerini anlamadın. Sende bunu anlayacak bir yüz de yok. CHP tıpkı CHP, Kılıçdaroğlu tıpkı Kılıçdaroğlu, zihniyet birebir zihniyet. Yalnızca bunlara verilen rol değişti” tabirlerini kullandı.

Voleybolcu Ebrar Karakurt ile özdeşleşen ‘Dedim olabilir’ kelamlarıyla Erdoğan’a karşılık veren Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından şunları yazdı:

“Şahıs bugün küme toplantısında “Bay Kemal, kadir değerimi bilmedi” demiş; dedim olabilir”

Şahıs bugün grup toplantısında "Bay Kemal, kadir kıymetimi bilmedi" demiş; dedim olabilir
🤷🏻‍♂️

— Kemal Kılıçdaroğlu (@kilicdarogluk) November 17, 2021