Kimin neye ihtiyacı olduğunu gösterecek. Ústí'nin oyun başkanı Beer, yine de eşitliği bozacağımıza inanıyor

Bakec

Member
Bu tam bir Csaplr tuzağı. Özel bir ortamın ve taraftarların olduğu Dobichovice'ye gidiyoruz, kanlı olacak. Kimin buna hazır olduğunu, kimin olmadığını öğrenir. Ben sizin altınızdayım, eğer onu kırarsak uzun vadede daha iyi durumda oluruz, deneyimli bir bloğun güvenini kaybetmeyin.

Dobichovice senin hakkında kaj: Bu Janci, hadi onların çıldırmasına izin verelim ve güvenli oynayalım. Katılıyor musun?
Bu lanet bir şarkı. Tecrübeli ve sakin olun. İşyerinde çoğunlukla eğlence için oynadıkları için onların onurunu lekelemek istemiyorum, çünkü bu iyi, aynı zamanda onlara da yardımcı olacak. Ve onların deneyimleri görülmeye değer. Janci gibi oynuyoruz çünkü çocuklar bundan heyecanlanabiliyordu ki bu beni şaşırttı. Benzer takımlara karşı tüm sezon boyunca gösterdiğimizden daha iyi bir performans sergileyemeyiz. En iyi takımlara karşı oynayacağız ama etrafımızdakilerle çok şey kazanacağız.

Sadece bir fonksiyon olduğun için mi?
Elbette iki tane var çünkü bazılarının aksine beş sezon burada olacağım. Soru mutlu olup olmayacağım ama umarım herkes bunu burada voleybolu kurtaracak şekilde ayarlamıştır. Geri dönmek partiye katılmaktır. Ekstra ligin bölünmesi seçeneği de var ama bu politikadır. Bunu bir hit haline getirmek istiyoruz.

Barda sorununuz zkdr gibi görünüyor.
Bekleyelim, ne güzel bir meme. Mümkün olan en iyi takımı kurmaya çalıştık ama çoğu kişi için bugün voleybol oynamaya değmez. Merak etmeyin milyonlar değiliz. Dobichovice'de çalışmaya git.

Barın sudan kurtarılmasında bir seti 5:25 ve oyun süresini 0:16 kaybettiniz. Hiç gördün mü?
Asla. Çok yazık, muhtemelen bunu özgeçmişimize koymayacağız. Hepimizin gülmediği ve uzun süre aklımızda kalacak bir şakadır. Mesela futbolda yarım saatte 10 gol atıyoruz.

Dalga neden durdurulamadı?
Ben de anlamıyorum. Aslında olayda değildim, izliyordum. Bu yıl Brno'da da hoş olmayan bir dönemeç yaşadık. Normal bir kız gibi söyleyeceğim, bu bir spor.

Barın geri kalanındaki karanlık nasıl uyandırılır? Zeki bir antrenör onu tekmelemez mi?
Endişelenmeyin, ligin en genç teknik direktörüne sahibiz ama Ondra Aba'nın burada olmasından mutluyum. Thorns, karanlığın rehberliğinde, taktik hazırlıkları kusura bakmayın ama son yıllarda bu kadar kaliteli bir şekilde burada olmuyordu. Daha iyi sonuçlar aldıysak bunun nedeni oyunun kalitesinin daha iyi olmasıydı. Bu yıl işler pek iyi gitmedi, Noel'den önce ayrılmak zorunda kalındı, burada son derece mutsuzdu. Ve geri kalanı olması gerektiği gibi çalışmıyor, şu an bulunduğumuz yerde olduğumuz gerçeğinden de görebileceğiniz gibi. Sonuna kadar bunun acısını çekmek zorundayız, ama öyle bir izlenim altında ki