Kozel spekülasyonları doğruladı: Evet istifa ediyorum, bu beni rahatsız etti

Bakec

Member
Tiapadestilet Kozel, yeni sahibi Ondej Kania ve yeni teknik direktörün gelişiyle yaşanan sıkıntıların ardından U Nisy'de yatıyor. Perde arkasında, halefinin Pardubice'nin şu anki kontluğu olan Radoslav Kov olacağı konuşuluyor.

Sonunun ne kadar süreceğini biliyor musun?
Biraz zaman aldı ama yönetimle bunu açıklamama konusunda anlaştık. İşte bu yüzden onaylamadım. Bir süre hiçbir bilgiyi kaçırmayın, herkes oldu bitti diye konuşuyor. Bir süre önce onlara bunu anlattım. Ve bunun kamuoyunun bilgisine sunulmasını istiyorum ve işte ona giden ilk bağlantı.

Karanlığa bağlı değil mi?
Biz ve yönetim Plzeň maçından sonra ve Slovakya öncesinde bu konu hakkında konuşmama konusunda anlaştık. İçeriye herhangi bir bilgi girmesini istemedik. Gördüm, onların üzerindeyim. Ancak bilgiler hala çeşitli kaynaklardan sızdığından, sıcak kae'de dolaşmaya muhtemelen değmez. Ben de bu konuda kendimi iyi hissetmiyordum. Bu yüzden karanlığa benim için en önemli ve en önemli olanı söyledim.

Nefret mi vs?
Buna cevap vermekten nefret ederim. Bunu bir gerçek olarak kabul ediyorum. Bazı nedenlerden ötürü beşinci sezon için bir seçeneğim var ama bu sizin için aynı olmayabilir. Bu nedenle yeni liderin bu kararı almasına saygı duyuyorum. Bunu bir süredir biliyorum ve buna göre davranacağım. Sezonu mümkün olan en iyi şekilde bitirmek istiyorum, böylece mümkün olan en iyi sonuca ulaşabiliriz. İlk altıya giremediğimiz için üzgünüm çünkü fiilen bir golü kaçırıyorduk. Ve vermediğimiz veya almadığımız. Teplice'de de pek yağmur yağmadı. Bunun benim ve takımın son şansı olmaması için karşılık olarak mücadele edeceğiz.

Lubo Kozel, düello sonrası maç sonrası basın toplantısında #TEPLİB kulüp yönetiminin kararına göre 5. sezonda Slovan Liberec'te forma giymeyeceğini belirtti. Teknik direktörümüze son birkaç lig maçındaki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Nihai uygulama ekibinin https://t.co/LNszB6LSKi https://t.co/AOtjuJcStp yapacağını biliyoruz.

5 Mayıs 2024, 20:01 pspvek arşivlendi: 5 Mayıs 2024, 18:27.

Bu durumda iyi çalışmadığınızdan bahsettiniz.
Sızdırılan bilgiler oldukça doğruydu. Şu ya da bu insanlar bunu verdiğinde benim için bir gizem neydi? Bu açıdan benim için tatsızdı çünkü kabin de bunu hissetti. Ve bu doğru bir ilişki. O noktada bu durumu benden duymalarının onlar için daha iyi olacağına karar verdim. Ve sezon sonuna kadar sonuna kadar gideceğimize dair kendimize söz verdik.

Bana yeni çizgiyi açıkladın mı, neden seninle terlemeyelim?
Bundan boşanmazdım. Başka bir antrenöre karar verdiler, ilk önce neleri var. Sinyaller en öndeyken bile bunu kulübe resmi olarak girdikleri anda öğrendim. Doğru olduğunu düşündüğüm şey.

Rövanştan sonra Teplice ile kavga etmek zorunda kalmamak için ne yapmalısınız?
Kendi sahamızda daha güçlüyüz, hızlı bir gl yapıp ardından double yapmamız gerekiyor. İlk maçın ikinci sorunu final aşamasıydı, pozisyonlarımız vardı ama günü atlatamadık. Eve güzel taşlar çarptı. Hiçbir şey paketlemeyin.