Litvín teknik direktörü Mlejnek: En iyi takımlarla geri kalan takımlar arasındaki fark giderek açılıyor

Bakec

Member
Litvnov final oynadığında sezon bardı. Tvrtfinle çıkınca sezona yine bir bar kazandırdı. Bu nedenle yarı finalin ardından hemen bir sonraki sezonun hazırlıklarına başladı ve Dynamo Pardubice'ye beşinci kez mağlup olduktan sonra takımın liderliğini üstlendi.

Bu yıl Litvnov için dördüncü puan maksimum mu?
Kurtarışlarda ilk ana takıma 0:4 kaybettiğimizi düşünürsek ne yazık ki evet. Ekstra lig golleri bağlamında muhtemelen evet ya da evet. Tecrübelerime dayanarak bilmiyorum ama üst düzey karanlıklar ile diğer kadınlar arasında giderek daha fazla bölünme olduğu izlenimine kapılıyorum.

Bu sene seni en çok ne terletti?
Robert Reichel ve David Kom yaz sezonunun sonunda aydınlanma karanlığına içtiklerinden beri, geçen sezon ve bu sezon olmak üzere ekstra ligin yedi çeyreğiyle oynadık. Ve puan kazanma şansımız her zaman yüzde elliden fazla olmadı. Bu da takımın devamlılığını gösteriyor. Uzun süre çalışır, uzun süre dinler. Mm pnm bu şekilde kalmalı dl. Play-off'larda çok ter döktüm, Tomek'in golünden son maça kadar tüm takımın önünde gülümsemem gerekiyor. Trenr'den beri bu konuda bize çok güveniyorum.

Litvnov ve değişiklikler

Hokey sunucusu elitprospects.com, Litvnov'un Kirk'ten (NHL veya Eisbren Berlin) ayrılacağını, Abdul ve defans oyuncusu Demel'in ise Vtkovice'ye gönderileceğini tahmin ediyor. Litvnov buradan itibaren Tonka Chlna'yı alabilir ve sezonu Finlandiya'nın Vaasan Sport takımında geçiren forvet Martin Hanzlo'nun dönüşü de düşünülüyor. Ondej Kae'den ne haber? Sm ekl: Varyant iyidir.

Kao kardeşlerin rüya sezonunda büyünün rolü ne kadar büyük?
Yaptığım iş açısından utanç vericiydi, sezon gerçekten harikaydı, turnuvaya giriş muhteşemdi. Tüm takıma şapka çıkartıyorum ama aynı zamanda Ondra Kae'ye de gitmem gerekiyor. Bir yıldır hokey oynamayan bir çocuğun söyledikleri harika. Böyle bir aradan sonra ligin en üretken oyuncusu olmak onun için çok şey ifade ediyor. David katıldı ama Koblasa ve Kirk harika bir sezon geçirdi. Savunmayı, Tomek, Zajek v brn, Zile ve dal'ı da unutmamalıyım. Güne hazırlanmanız gerekecek. Pazartesi günleri her maç için giriş görüşmelerimiz var, 13 Mayıs'tan itibaren yaz antrenmanları başlayacak.

kdr nasıl değişir?
Kulüp liderleri yıl ortasında iyi bir imza attı. Soru işareti olan herhangi bir güncel oyunla ilgileneceğiz ve kulüp onlarla görüşecek. Bir de gelecekte takıma eklemek istediğimiz hokey oyuncusu portföyü var.

Çekirdeğe mi çarptın?
Önceliğimiz buydu, Ocak ayının sonundan bu yana düzenli toplantılara katılıyoruz. Ancak şunu anlıyorum ki elimizde olan sadece biz ve liderlik değiliz.

Neden Pardubice ile işler yolunda gitmedi?
Dışarıdaki maçlarda hep bir şeyler eksikti. Sahada çorbanın hakim olmasına saygı duyuyorum, harika bir maç çıkardılar, harika bir takım oldular. Şu anda elimizden geleni yaptık. En az bir veya iki gol atamadığımız için son derece üzgün ve biraz da şanssızız.

Litvanyalı hokey oyuncusu yarı finalde Pardubice'ye yenildikten sonra hayal kırıklığına uğradı.

Tüm bu akışlarla nasıl rekabet etti?
Bir köpek olarak özellikle iç saha maçlarında kimin kimin sahasında olduğunu biliyorum. Çok keyif aldım, Pilsen ve Kometa ile harikaydı. Ben de eğlenmek istedim ama sonra Sedelka formasyonunda bir çizgiyi geçmeye karar verdik. Ancak o zaman benzer zar iki tane diyor, bunlar ve bunlar ve avcı bunun aslında önemli olmadığını keşfediyor. Bu hiçbir şekilde saçımızın kalitesini düşürmez. Adamlar bununla çok uzun süre uğraştı ve sonuç olarak kaybetmedik bile. Ama bu sadece getirisi.

Uçuştan sonra büyük Litvnov'un geri döndüğü söylenebilir mi?
Pilsen'le çok büyük bir seri oynadık, Kometa'yla da çok büyük bir seri. Ve ikimizin de yüksek buzlanma süresine sahip oyuncularla oynadığımız konusunda dürüst olmalıyız. Gerçekten yettiler. Ne kendini gösterdi.

Nasıl?
Pardubice'deki ilk maçta bir teste ve 2:2'lik bir gol atmanız gerekiyor. Ondra Kae kaleye gitti ama gol atamadı. Pitom ve Brno spreadde iki ayrı kez yer değiştirdiler ve gerisini biz aldık. Pardubice'deki ikinci maçta skor 0:1, devrenin bitimine beş dakikamız var. Unutmayalım. Brno'da da daha önce 0:1 koştuk ama eşitliği sağladık, bunu başaramadık. Önemli olan yarı finaldeki ilk iki maçın ardından gençlerin kendilerinde yeterli gücü bulmaları ve rekabete ağırlık vermeleriydi.

Hokey takımı Litvnov'dan Trnink, Kometa Brno ile lig dışı çeyrek finalinin başlamasından önce. Soldan sağa, Ondej Kae, Karel Mlejnek, David Kae.

Son maçta kendi sahanızda 5:6 kaybettiniz ama bu hokeyin reklamıydı. bu kadar çok gl düşen şey nedir?
O mektuptaki çok basit ve basit bir çorba oyununu ortadan kaldırıp defans oyuncularını devirmeden önce ne yazık ki iki aptal diski kaybettiler. Pardubice demek, takıma eşitliği sağlama ve 3:1'den 3:6'ya geçme fırsatı verdik anlamına geliyor. Oyunda güç oyunu onlara yardımcı oldu, kadro Robert Reichel tarafından mükemmel bir şekilde bir araya getirildi. Vabank oynadık, endişelenecek bir şey yoktu.

Çok zorlamanıza rağmen hiçbir ilerleme olmadı.
Bu üzüntüdür. Pardubice'ye karşı tek bir maç bile kazanamamamıza rağmen. Her maçta boş kaleye iki gol atmadığım için bir gol farkla kaybettik. Ve tarihçilerin söylediği gibi, Litvnov için Çekya Ekstra Ligi'ndeki en iyi dördüncü sezon olan iyi bir sezonla son buluyor.