Sadece siyaset değil, Růžička da yeniden antrenman yapıyor. Most'un ikinci bölümü tarafından işe alındı.

Bakec

Member
Nagano Olimpiyat takımının on birinci kaptanı Most'ta doğdu ya da oradaki doğum hastanesinde doğum yaptı, ancak komşu Litvnov'a gitti ve büyüdü. Kuzeyde, memleketi Litvnov'un yanı sıra, Slovan Bratislava'ya taşınmadan önce sezonun geri kalanında oynadığı Pirty Chomutov, Kada ve Slovan'ı da yönetti. Slovakya'da sadece birkaç ay görevde kaldı, sonra geri çağrıldı.

Most'a kısa bir mesafe olacak ya da Chomutovska'ya gidecek.

Hokey efsanesi Nisan ayında siyasete girerek şaşırttı, Jindich Rajchl'ın PRO partisi onu Avrupa Parlamentosu seçimlerinin adaylarından biri olarak seçti.

Avrupa Parlamentosu'ndaki PRO partisine aday olmaya karar verdim çünkü Çek sporcuların ve ulusal isimlerin koşullarının iyileşmesini istiyorum. Basın toplantısında ben kız değilim, bu yüzden teşekkür ederim dedi.

Eğitmen Vladimr Rika ve Jindich Kotrla (sağda) mosteck'te vb. | fotoğraf: Aslanlar Köprüsü

Rika, Çek buz hokeyi temsilcilerini 2005 ve 2010 yıllarında dünya şampiyonası şampiyonluğuna taşıdı. Praska Slavi ile iki kez ekstra ligi kazandı.

Most'ta, Litvnov'dan takım arkadaşları Vladimr Khos young ve Petr Rosol'un yerini aldı; burada Lions, uzun bir süre ligde ikinci sırada kaldıktan sonra sezonu yazın yedinci sırada tamamladı. Play-off'ların ilk turunda Kobra Praga'ya 1:2 yenildiler.