Teplice Kardeşliği. Aston Villa da ona ilham veriyor, kulübü için savaşıyor

Bakec

Member
Oyunlar birbiri ardına bükülecek şekilde ayarlanmıştır. Kulübelerde bir kardeşlik iş başında; Frala, Liberec'i 2:0 yendikleri son galibiyetin ardından, oynamadığı veya topun arkasına geçtiği için kimse rahatsız olmuyor, dedi. Burada oluşturulacak, aksiyonları olduğu gibi yapacak bir ekibin oluşması için bunlar doğru sinyallerdir.

Son zamanlarda iki elit kulüp birinci ligin bodrum katında mücadele ediyor. Şimdi hayran kulübü ve oyun odası yeniden canlanıyor. Grubun gözünde, galibiyetler dışında kayıpsız beş bahar pas serisiyle şampiyonluğa yükseldi. Kendi evinde 4 kez oynamasına rağmen sonbaharda gitmek sorun oldu.

VM'nin arkasında bir giriş var. Oyuna ilgi duyduğum ilk günden itibaren Frala, kırmızı-mavili takımın öngördüğü futbol tarzının gerektirdiği çalışkanlığı değiştirdi. Kimseyi oyuna zorlamayın. Beşinci sırada olurdum. Aksine, eğer seçerseniz Lig oyuncusu olma ayrıcalığına sahip olduklarının farkındalar. Aslında bu kulübün bir geçmişi var. Vichni onun için para dökmeye hazır.

Seyircinin de takdir edeceği gibi Liberec'teki basın şirketleri vahşi, şişkin ve birleşik kazanı içti. Bazı balonlar işe yaramasa bile insanlar kararlılığı, çabayı görüyor. Takımın motoru Daniel Truba'nın peşinde oldukları ortaya çıktı. Taraftarlar harika, ilk yıl Stnadle'da olan yeni seçilen Frala onlara tekrar selam verdi.

Sonbaharda işe yarayan sağlam savunmaya da güçlü bir akış vardı. Daniel Fila, Mısırlı Muhammed Jsir ti'yi kutladı. Potansiyelinizi göstermeye başlayın. Goller savunmaya yardım etmenin bir ödülüdür. Frala onları övdü, eğer gelecekte tehlikeli ve etkili olurlarsa, kendisinin büyük ölçüde cesaretlendirilmesi gerekir, diye övdü.

Senegalli Gninga, dizindeki sakatlık nedeniyle sezonda kullanılamayacak. Druance, Zlaty Moravce'deki handan sonra Stnadle'daki altın çocuk olmak isteyen Roman Erepkaie'ye bu şekilde açıldı. Pazar günü stoklarımız tükendi.

Teplick tonk Jsir Nr, Liberec'e karşı gl'yi kutluyor.

Akıllıdır, mükemmel durumdadır, yalnızca karanlığa karşı premium olmalıdır. Slovakya'da 21. olması tesadüf değil, hem Fralo'ya ihanet etti hem de standartların üzerinde standartlarını zorladı: Bu onun katma değeri. Sanırım bu kadar iyi bir oyun oynamadım. O, standartların üzerinde bir tekme vuruşu uygulayıcısıdır. Ona söylediğimde karşılığını aldı ve Liberec'e karşı ilk hamlesini yapacak. Hedefler için işe yaramazım. Brn'e kadar siyah olacağı zaman iki ve gly olacağını biliyorum.

Diğerleri kış boyunca standartlarla çalıştılar, ünlü adreste baktılar. Uzun tonlarımız ve stoperlerimiz olduğu için ona aşık olduk ama fazla zorlamadık. İlham aradık ve onu Aston Villa'da bulduk. Onu taklit etmeye çalışıyoruz, şimdilik sadece standart durumlarda, diye gülümsedi Frala.

Yedi kez İngiliz şampiyonu güneşte yalpaladı, hatta ardından Teplice bile. Başsız değil. Adım adım gidiyoruz. Hepimiz yolu anladık, üst üsteyiz, diye duyurdu Truba. Hangi grupta yer alacağımıza yarış karar verecek. Ama seninle ilerleme olduğunu ve hayat kurtarmam gerektiğini biliyorum. Onu pazar günü Slavia'da mı bekleyelim?