Uyuşturucu bağımlısı, kimseyi öldürmek istemediğimi iddia ediyor. Bıçaklanan 4 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti

Bakec

Member
Trajedi geçen Mayıs ayında 14. Zkladn koly'deki Rozmarnov Caddesi köprüsünde meydana geldi. Hayvanın ifadesine göre, çocuğun annesinin suçlanan partneri, biyolojik babasıyla yaşadığı anlaşmazlık sırasında elindeki bıçakla Şok'u defalarca öldürmekle tehdit etti.

Bir anda peşinden koştu ve ona saldırdı. Ama türünün göğsünü ovuşturan küçük oğlunun sert örtülü olduğunu gördü.

Sanki eyleminin tehlikesinin farkındaymış gibi, arkadan hızla sokaklardan koşarak, o sırada oğlunun göğsünü iki eliyle ören ve ovuşturan kurbanın yanına geldi. Kurban, delikte oğluyla birlikte ambalaja doğru koşmaya başladığı sırada, sol eliyle ambalajı neekan yaptı, yumrukladı, maktulün üzerine saldırdı, ambalajın içinde durdu.

Diğer adamın elinde sadece küçük bir çizik oluşurken, çocuk onu boynundan bıçakladı. Çocuk intikam almak için düştü.

Çevredekilerin ifadesine göre bu aile, hepsinin uyuşturucuyla karşılaştığı sorunlu bir aileydi. Diğer ikisinin merhum kişisi, olay anında nome'lu tankın kendilerinin etkisi altında olduğunu doğruladı.

Polis raporuna göre, derhal aşağıdaki suç eylemlerini gerçekleştirdi. İddiaya göre kendisi ve başka bir adamla birlikte koşarak cinayete teşebbüste bulundu. Sözlü saldırılar tehlikeli tehdit olarak değerlendirildi ve ölümcül şekilde yaralanan çocuk ihmal sonucu öldürüldü.

Pakete göre ikinci fıkrada kasten cinayete teşebbüs işlediği için para cezası on iki yıldan yirmi yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılıyor. Savcı onun için 16 yıl hapis cezası önerdi.

Partnerim ve çocuklarım için endişeleniyordum.

Ceza, onun birini öldürmeye çalıştığı gerçeğiyle çelişiyor. Ben çok üzgünüm. Kimseyi incitmek istemedim. Partnerim, çocuklarım ve kendim için endişeleniyordum çünkü o (onun gibi) Sürekli bize saldırdı, bugün hayal doğrultusunda dedi. Vc konuşmak istemedi. Bu nedenle hakim cezaevinden ifadesini okudu.

Sanığa göre, o gün oğlu ile çocuğun annesi arasında sözlü bir tartışma yaşandı ve kadını korumak amacıyla Pokuta da buna katıldı. Pokuta, adamın daha sonra eline bir sopa alıp ikisini de tehdit ettiğini, ardından sopayı bırakıp çocuğu ağzına aldığını iddia etti.

Ben o çocuğu sevdim, onu hayatım boyunca incitmem. Hayatım boyunca şarkı söylemeyi tercih ederim. Bunu yaptığım için üzgünüm. Onu bununla tehdit etmek istedim. O (onun gibi) Arkasını döndü, bana doğru bir adım attı ve küçük olanı koydu, dedi Fine doğru cümleyle. O sırada çocuğun babasının uzun süredir sapkınlık yaptığını da sözlerine ekledi.

Ana hat uçurumun sonunda devam edecek.