Yüzü gülen Pavlát bu süreci ele aldı: Willíček'in arkasında duruyorum, egomu bir kenara bırakıyorum

Bakec

Member
Ocak ayının sonunda Dinamo'yu Milan Klouk'a gönderen 24 yaşındaki golcü, son derece memnunum, diye gülümsedi. Finale yükseldik, bu benim için yeni bir şey.

Play-off'larda ilk kez Pardubice renkleriyle kendini sergiledi. İki teyzenin Bhem'i iki kez toplandı ve istatistikçiler onun için yirmi isabet kaydetti. Buz üzerinde kalışına dönüp baktığında ilk kez ren geyiklerinden bahsetmedi, parkasını değiştirdi.

Esas olarak Willek'in arkasındayım. Umarım her zaman başarılı olur ve biz onu kazanırız! hem takım arkadaşına hem de rakibine sempatiyle söyledi. Ben ne zaman olaya dahil oldum, bu şekilde sonuçlanmasına sevindim. Kendimi onun tamamen sakin olmasını sağlayacak şekilde hazırlamak biraz kafamdaydı çünkü hiçbir şey beni şaşırtmazdı. Zihinsel set oluşturuldu.

Dikenden kaçmaya atlamak ve bu kadar çılgın bir kurtarma operasyonuna katılmak herkesin harcı değil. Özellikle Tbor yerlisi 37 gün boyunca balık tutmadığında. Birisinin bir sorunu olabilir ama hazırlıklıydı. Play-off uzun, böyle bir durumun beni almasına izin verecektim, dikişsiz kaldım. Ayrıca ligin en iyi takımında çalıştığım için biblolar da kaliteli.

Ve Will ile ekstra ligdeki belki de en iyi kaleci tandemini yarattı. Harika geçinin, ayaklarınızın altına bir sopa koyun. Ancak ne kadar zor olursa olsun Pavlt için asistan rolüne adım attı.

Bir yandan bunun tk olduğunu düşünüyorsunuz. Ama yine de Pilsen'de kalabilirdim ve bir ay izin alabilirdim, diye önerdi. Diğer bir olasılık da egoyu bir kenara bırakmak, onu geride bırakmak, tüm enerjimizi karanlığa adamaktı. Şey, bana doğru ilerliyordu. Kurtarmaya gittim, çocuklar 1:3'ten döndü ve finale yükseldik. Ayrıca? Harika!

Pavlt, yıldız kariyerine ilk olarak Pardubice'de başlayan kaleci idolü Hako'nun ardından kestane rengi adını ve 39 numarasını taşıyordu. Kadife Devrim'den önce Tesla'yı iki Slovak şampiyonluğuna ve daha sonra bir Çek şampiyonluğuna taşıdı.

Bu bir Domintor'dur. Ve önümde taarruz filosu gökyüzüne doğru. Bu gerçekten utanç verici, gerçekten acımasız bir başarısızlık. Arkada bize daha da kolay verin, gördüğümüzü yakalayalım. Bize yardım edin muhteşem çocuklar, dedi güneş. Savunmada bile tecrübeli bir oyunumuz var. Arkadaşlar, finale ulaşmanız gerektiğinde ne yapmanız gerektiğini bilin. Patlakları dökmek, üzerini kapatmak ve salakları en aza indirmek bize ve Willda'ya kalmış.

Pavlt televizyonun karşısına oturup Tinc ile Sparta arasında Pardubice'nin rakibinin ortaya çıkacağı türden bir yarı final maçı izleseydi bu mümkün olmazdı. Muhtemelen oturup tamamını izlemeyeceğim. Her iki çorbayı da biliyoruz, altı aynı.

Pardubice tonk Luk Sedlk, Litvnov'a karşı aldığı darbeyi kutladı.

Altın Pazar'dan önce Pardubice'nin on ücretsiz günü vardı, bu güzel bir bonus. Pavlt ve Will baloncuklarına geri dönerler. Play-off'ların dışındayız ve bu konuda hiçbir şeyi değiştirmeyeceğiz. Bağlantıyı keseceğiz, midenizi bulandıracağız ve evde tamamen hazırlıklı olacağız ve her şey hazır olacak. Böylece kale antrenörüyle böyle bir baloncuk yaşayabilirim. Kış için her gün alın.

Güneşin gökyüzünde olduğu kale olan Pavlt'ta, onun özel rüyası sayesinde onu her an duyabiliyorsunuz.