AK Partili Tamer: Minimum fiyat 4 bin TL’nin altında olmamalı

Adanali

Active member
AK Partili Tamer: Minimum fiyat 4 bin TL’nin altında olmamalı
AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer partisinin vilayet başkanlık binasında basın toplantısı düzenledi. Sözcü’nün haberine nazaran minimum fiyata ait değerlendirmelerde bulunan AKP’li Tamer, “Asgari fiyat 4 bin TL’nin altında olmamalı diye düşünüyorum. Minimum fiyatlı kardeşlerimiz hepimizin malumu, bildiğimiz şeyler. Şahsi olarak 4 bin TL’nin altında olmamalı. Benim fikrim bundan yana” dedi.

Kentteki koronavirüs salgınına ait son durumu da anlatan Tamer şunları söylemiş oldu:

“Sağlık ile ilgili yatırımlarımız da süratle devam ediyor. 1 yıl öncesinde size birinci ameliyatı ben yapacağım demiştim. Lakin şu bir gerçek ki sıhhatte o kent hastaneleri Avrupa’da bir örnek olduğumuzun göstergesi. Bilhassa pandemi devrinde tüm ülkelerin tek tek döküldüğü periyotta yalnızca 45 günde hastaneye başlayıp bitirilmesinden bahsediyoruz.

Hastanelerimizde hiç bir ıstırabımız olmadı. Doluluk oranlarımız yükselse de hiç bir vakit badire yaşamadık. Dışarıda hastamız kalmadı. Kent hastanelerinin özel hastanelerden daha konforlu olduğunu görüyoruz.”