Ali Koç: Umarım Fenerlilerin, İmamoğlu’na hangi kentin lideri olduğunu hatırlatma günleri gelmez

Adanali

Active member
Ali Koç: Umarım Fenerlilerin, İmamoğlu’na hangi kentin lideri olduğunu hatırlatma günleri gelmez
Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu’nun Nisan Ayı Olağan Toplantısı, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Yapılan konuşmaların akabinde Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç kürsüye çıkarak açıklamalarda bulundu. Ali Koç, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Lideri Ekrem İmamoğlu’nun Divan Şurası Lideri Uğur Dündar’a yaptığı ziyarette taktığı bordo-mavili kravata reaksiyon gösterdi.

Ali Koç şunları kaydetti:

“Fenerbahçe’yi dışarıdan bölmeye hiç kimsenin gücü yetmez. Bizler bir bütün içerisinde hareket ettiğimiz vakit ne kadar kuvvetli olduğumuzu ve nelerle uğraş edebileceğimizi gösterdik. Devleti gözüne kestirmiş bir terör örgütüyle nasıl uğraş ettiğimizi dünya biliyor. Biz siyaset üstüyüz lakin siyasete çekiliyoruz. Ettiğim laflar bir siyasi partiye, iktidara değildi. Lafım; bulundukları pozisyonu taşıyamayan siyasetçileredir. Biz Türkiye Cumhurbaşkanına en büyük siper olmuş topluluğuz. Kimse yokken sokaktaydık. Bunu sayın Cumhurbaşkanımız takdir ediyor. Devletin sorumlu kısımları, onlar da birebir biçimde takdir ediyor. bir fazlaca kadro taraftarı da öyle… Trabzon’dan gelen birtakım insanların enteresan özellikleri var, Ulusal Grup bizim stadımıza gelir, hocası bordo-mavi kravatla gelir. Kentin belediye lideri, Divan Heyeti Liderimizi ziyarete gelir, bordo-mavi kravatla. Utanmadan o kitabı getirme yüreğinde bulunur. O kitabın ortasında yazanları bilmiyordum, Uğur Beyefendi de eminim bilmiyordur. Umarım Fenerbahçelilerin, Ekrem İmamoğlu’na hangi kentin belediye lideri olduğunu hatırlatma günleri gelmez. Uğur Beyefendi forma verdi, ben olsam vermezdim. Lakin niyeti makûs değildi. Ziyaretçisinin niyeti berbattı. “Korka korka Türk futbolu bugünlere geldi. Yarın bir gün benim başıma ne gelir bilmiyorum. Fakat susarsam da aynada kendime bakamayacağımı biliyorum.