Basketbolcu bcem’den. Hrub en maraton koşucusu

Bakec

Member
Ne yaptığımı biliyorum, saygım sonsuz ama çağrıyı onurlandıracağım. Ben de böyle hissediyorum, diye gülümsedi Tom Hrub, eski lig basketbol oyuncusu, Slunety’nin genel menajeri. Bu büyük bir olay, belediye bunu şehre gönderiyor ve bir sürü insan geliyor, neyse, iyi ki buradayız, k.


Çek ustası unvanıyla da süslediği yönetim kurulundaki yirmi yıllık profesyonel kariyerinin ve elinde cep telefonuyla ofiste geçirdiği diğer yılların ardından yeni bir hayat buldu. Formda kalmak istiyorum, rekor kırmıyorum ama bu benim için ilaç. Birisi bana soğukta, karla karışık yağmurda ya da 20 derecelik sıcakta korkacağımı söyleseydi ona gülerdim. Haftada dört kez bunu yapıyorum, bahçedeki 45 yaşındaki Nizam aşığı ortaya çıkıyor.


Steck maraton parkurunu ptkrt’te tamamladı. İki kez başlıyorum, dört kez de dikenin pençesine düşüyorum. En iyi zaman 1:57 saatti. İki saatten az sürüyorum, bu jet Estonya bh. Tahtayı elli dakikada kolayca yeniyorum ama on beşinde başım belada ve sonuna kadar savaşıyorum. O zaman mesele yetişmek ve durmamaktır. Yapabilsem bile maratoncuyu tarif etmem gerekiyor. Bir gün maraton koşmak isterim. Bu benim hayalim. Ama bunu gerçekleştirmek için yola çıktığımda nasıl yapacağımı bilmiyorum. İlkbaharın çiçeklenme dönemi bana pek yakışmıyor, beyazı, bazen de yaz sonunda veya sonbaharda tercih ediyorum. Geleceğe bir göz atalım.


Cumartesi öğleden sonra Mrov’un evinde başlayacak olan asıl baştan çıkarmada, Belçika dizisi EuroHeroes’un son yeri olacak. Almanya’dan favori Sebastian Hendel, vd David Nilsson veya Polk Tomasz Grycko genel klasmanda birincilik için çabalıyor, İngiltere kategorisinde Polonyalı Alexandra Lisowska şampiyonluk için mücadele ediyor ve yerel Tereza Hrochov da kartlarını sallamaya çalışıyor. Ayrıca aile koşusu ve engelli koşusu da bulunmaktadır.
 
Üst