Ben kardeşimin, kardeşim benim. Ve Litvínov yaşıyor. Onlar takımın lokomotifi, antrenörü övüyor

Bakec

Member
Orada kimyagerler var ve Pazar günkü temel sınıfın son turunda bu puanları kazanmak zorunda. Ayrıca Kometa takımının şampiyonluk takımı Tinec ile öne geçeceğini ve Çek takımı Budjovice'nin lider Pardubice takımına bir puan bile kaybetmeyeceğini umuyoruz.

Teknik direktör Karel Mlejnek, Kladno'ya karşı oynadığımız başarısız üçüncü maçın ardından bunu sabırsızlıkla beklediğimizi ve çeyrek finale yükselme mücadelesinin son turunda olacağımız için mutlu olduğumuzu söyledi. Ayrıca yedinci bitirenlerin Olomouc'a gittiği de biliniyor. Herkesin bunu istediğini sanmıyorum. Geleceğe dair spekülasyon yapmayacağız. 52. turdan sonra üzerimize kim çıkacaksa hazırlanalım.

Litvnov bile beni yedinci sırada yakalayacak, sadece yukarıya bakarken. Kazandığımızda başına her şeyin gelebileceğini ve seni yeneceğimizi bilerek Olomouc'a gidiyoruz, diye tezahürat yaptı Kae, Hlinkov Stadı'na dördüncü koşudan sonra: Sezonun iç sahadaki son maçını kazanmak istiyorduk, bu bizim maçımızdı. görev.

Geleneğe uygun olarak Ondej Kae David Kae Hlava topa her vurduğunda birlikte sekiz Kanada puanı topladı. Kao kardeşler tüm takımın lokomotifi, yeni bir şey söylemeyeceğim. Mlejnek, dizilişin geri kalanının bile tüm sezon boyunca zorladığını, çalıştığını ve mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için ellerinden gelenin en iyisini yaptığını söyledi.

Litvanyalı hokey oyuncusu gloya seviniyor, ortada Ondej Kae'nin desteğinin karanlığını yüceltiyor.

Kardeşler pi glu 3:2'de oyunumun kör olduğunu bir kez daha gösterdi. Star Ondej kalenin arkasına geçti ve başını bile çevirmeden pakı direğe gönderdi, burada genç David topu yere vurdu. Ndhera.

Bir bakıma çok yazık, beni Liberec'teki dördüncü turda bu halde buldu. Hava sıcakken ben de. Ve her ikisinin de NHL oyuncusunu canlandırması bir tesadüf. Aslında iş arkadaşının ona yakışmayacağını bile beklemiyordum. Oldukça benzer bir hokey tarzımız var.

Litvnov, saldırgan iştahları sayesinde bir ton yarasanın yükselişini düzeltiyor. Tüm sezon boyunca hücumda oynamaya çalışıyoruz, çok fazla maç oynuyoruz ama ne yazık ki bundan çok daha fazlasını yapabiliriz. 51 puanla (22+29) lig dışı verimlilik lideri Ondej Kae, Vtkovice ile çılgın bir üçlük olduğunu, yanılmadığımızı itiraf etti. Ama kızların da keyif aldığı çekici hokey oynadığımızı söyleyebilirim ve bundan oldukça gurur duyuyorum.

Litvnov bu yıl nereye ve kiminle gitti?