Cengiz Ünder: Kendimi hayli özgüvenli hissediyorum

bencede

Global Mod
Global Mod
A Ulusal Kadromuz, hazırlık maçında karşılaştığı İskoçya’yı 2-1 mağlup etti. Diyarbakır Stadyumu’nda oynanan müsabakada A Ulusal Kadromuzun gollerini 40. dakikada Ozan Kabak ve 49. dakikada Cengiz Ünder attı. İskoçya’nın golünü ise 62. dakikada John McGinn kaydetti. Ay-Yıldızlılar, ikinci hazırlık maçında 19 Kasım Cumartesi günü Gaziantep’te Çekya ile karşılaşacak.

‘Ben Birinci kez Diyarbakır’a geldim, harikalardı’

İskoçya maçı daha sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Cengiz Ünder, Diyarbakır’da olmanın farklı bir heyecan olduğunu belirten Cengiz, taraftarların inanılmaz olduğunu, hayli hoş bir atmosferde oynadıklarını vurguladı, “Ben Birinci kez Diyarbakır’a geldim, mükemmellerdi. Misafirperverlikleri süperdi. Burada oynamak başka bir heyecan, başka bir his. Gelen herkese teşekkürler.” dedi.

‘Milli forma altında gol ve asist bambaşka bir duygu’

Kazandıkları için keyifli olduklarını vurgulayan yıldız solak, “Hazırlık maçı da olsa kazanmamız gerekiyordu.” halinde konuştu. Attığı golle ilgili de konuşan Cengiz, uzak köşeye vuruş yapmayı sevdiğini vurguladı, epey çalıştığını belirtti, ” Ulusal Kadro ‘da olduğum vakit kendimi fazlaca özgüvenli hissediyorum ve bu şutları atabiliyorum. Çok şükür bugün bir daha gol attım. Ulusal forma altında gol ve asist bambaşka bir his.” dedi.