Dikende de aynısı başıma geldi, Vachouek’in ısırmasından sonra yaşadı

Bakec

Member
Teplice antrenörü Zdenko Frala, bire bir alanda kendisinin güçlü silahı olduğunu iddia etmesine şaşırmadım, dedi. O kadar parlak bir an ki belki ona özgüven verir ama hâlâ yapılacak çok iş var. Kou hemen gülerek ekledi: Yarın boğanın ödülünü almaya gidecek ve orada da galip geleceğini biliyor.

Karvinsk’li savunma oyuncusu Matej Urma, durumu kötü idare ettiklerini belirtti. Karşı oyun yanımızdaydı, ikimiz de oradaydık. Urma, yarın gidip çıktı almamız gerektiğini fark etti. Köpeği Bedy soydum, tekme attım ama bacaklarımın arasına balon sıkıştırdı. Benim açımdan büyük bir tesadüf.

Uzun yıllar Teplice forması giyen babası Tade Vachouek, 72. dakikada oyuna girdi ve 10 dakika sonra golü attı.

Başkentten gelen 19 yaşındaki oyuncu, ara sıra oyunu belirlemek için bir vuruş yapmaya çalıştığımı ve bugün başarılı olduğumu söyledi. Benzer bir şey diken üzerinde başıma geldi. Bunu yaptığımda Marc’a (rol arkadaşı Luk Mareek) gülüyorum. Güvenli olmasına sevindim.

Bire bir mücadeleye gireceğini de sözlerine ekledi. İşe yarayacağını düşündüm. İki maç vardı ama sonuçta bir asist ve bir galibiyet oldu.

Peki muhteşem Daniel Fila nasıl yorum yaptı?

Hemen sanatçı tarafından işlendiğini düşündüm… Ama bana çok sert vurdu.

Çalılıklara, ağaçlara doğru koşacağım. Çok stresliydi ama sinirlerimizi idare ettik, diye gülümsedi Tade Vachouek. Tutuklamadan bir kurttu, kavgalar vardı, her şey öğütüyordu. Çok çalıştık, harika bir performans sergiledik ve ödüllendirildik. Bu tür bir ilk golü kaldıramadık ama sonunda başardık.