Eden's Cottage'ın gelecekteki yıldızı: vuruldu, alkışlandı, mağlup edildi, minnettar

Bakec

Member
Hassas noktalara vurdum, pek hoş bir atış olmadı, cam tıpa devrildi, neyse ki mesele öğleden sonra vuruşu değildi, bu yüzden koşup bitirebildim.

hızla ayağa kalkması slvist tribuna sever tarafından alkışlarla takdir edildi. Beşinci sezondan itibaren Chaloupek, kışın Sevans'la dört yıllık sözleşme imzaladı. Baharatlı alışveriş sırasında bölünmesini fark etmedi.

Kendi açımdan değerlendirmek istemiyorum. Karanlık gibi geldik buraya, karanlık gibi gideceğiz. Maç sırasında Slavia adına oynayacağımı hiç düşünmedim. Başından sonuna kadar performansıma konsantre olmaya çalışıyorum. Basın toplantısında bu fikirlerin kurtarma sonrasında kabinde bırakılmasının daha iyi olacağını iddia etti. Slavia'dan görüş alışverişinde bulunduğum Ajedin, Pma Kov maçı sonrası tünele doğru giderken, Atma'nın menajerini atadı.

Konuk ekip tarafından zayıf düşen Teplice, Eden'de pek iyi vakit geçirmedi. Krsn Jurska'nın roketleri konuk takıma devre öncesinde pasiflik nedeniyle ceza verdi ve ev sahibi takım ilk yarının ardından 2-0 öne geçti.

Tutuklanmadan çok korktuk, tutuklandık ve aptalca bir iki bardak yedik. Yirmi bir yaşındaki defans oyuncusu, yan tarafı derine ittik ve bunun iki kişilik yapmadığımız bir kod olduğunu söyledi.

SK Slavia Praha – Chaloupek takımının konuk futbolcularının kaptanı FK Teplice ise Matje Jurska.

İkinci yarıda Mareek, Bernek ve Maty Vachouek ilk sıralarda koşup skoru yükseltti. Chaloupek, ikinci yarıdaki gibi oynamasaydık maçın farklı görüneceğini söyledi. Oğlanlar yaşayan sulardı, hayata yeni bir hayat getiriyorlardı. Biz dışarıdaydık, balon üzerinde çalışıyorlardı.

Yetmedi, Slavia atlamayı ikiye katladı. Güçlü bir çorba yapabileceğimizi biliyoruz. Ve oynadığımızda onlarla kavga edebiliriz. Beklediğim gibi gitmediği için üzgünüm.

Beklentiler, en azından son on yılda çok sayıda Teplice ziyaretçisinin gelmesiyle karşılandı. Bazen beş ya da altı otobüs dolusu hayran ve beş yüz kişi sizi takip ediyor, Teplice iyi bir adam. Özellikle ilk maçta bizi arkadan yendiklerinde aldıkları isabetlerle gurur duyuyorlardı. Gerçek değil, biz onların içindeyiz!

Yazdan itibaren duvarlarda bir şair ve bir hayran olacak. Slvisticch.