Editör cehennemin döndüğünü söyledi, onu kovun, Litomice’de doğurun

Bakec

Member
Belediye meclisinin kadınların liderliğindeki anne çarkları sistemiyle ilgilenmesini istiyoruz çünkü anneler, sıradan insanlar ve profesyoneller on bir annenin çarklarını yetersiz buluyor. Ayrıca kimin d olduğu uygun değil, bu nedenle mevcut editör Mejtov’un, çağrının yazarı Martina Smejkalov’dan istifasını talep etmek istiyoruz.


arabanın tekerleklerinin editöründen güçlü bir el isteyin. Onlara göre karar vericiyi iktidardan uzaklaştırın, o, günün tartışmasını içmeyecek ve birisinin farklı bir fikir göstermesine tahammül etmeyecektir. Bu daha sonra dayanılmaz bir baskıya maruz kalır ve bu da bazen başarısızlığa yol açar. Patronluk şüphelerinin yanı sıra çocuklara ve ebeveynlere karşı empatik olmayan bir yaklaşımın yanı sıra ebeveynlerle iletişim eksikliğinden de bahsediyor.


Bu da çocuklar üzerinde olumsuz etki yaratıyor. Smejkalov, kadın öğretmenlerin kendilerine uygun olmayan, kendi potansiyellerini ve yaratıcılıklarını kullanamadıkları bir ortamda çalışıyorlarsa bunun oradaki iklimle doğrudan ilgili olduğunu ekledi.


Dilekçenin yayınlandığı web sitesinde, insanların dilekçe sahibine desteklerini ifade ettiği bir dizi yorum ortaya çıktı.


Yakın arkadaşımın modeli mahvoldu, örneğin birinde ortaya çıktı.


Manelka bisikletlerden birinde asistan olarak çalışıyor. Uzun bir süre, çalışanın hem psikolojik hem de fiziksel yeteneklerinin ötesinde, yönetimin psikolojik baskısına katlanmak zorunda kaldığı sonradan ortaya çıktı.


Belediye denetime yöneldiMatesk kola Litomice’nin editörü (organizasyon kapsamında 11 tur sonbahar) Monika Mejtov MF DNES, dilekçeyle ilgili yorum yapmak istemediğini söyledi.


Litomick Belediye Binası çağrıyı resmi olarak almadı, ancak şehir yönetimi duruma önceden tepki gösterdi.


Bisiklet alanından sorumlu belediye başkanı Ji Admek (ANO), kaliteyi, durumu değerlendirme unsuru için faaliyetin denetimini yürütmek üzere Çek yol denetimine ve bölgesel iş müfettişliğine başvurdu, Matesk koly Litomice’ye ait kuruluşların birimlerinde sağlanan bisiklet bakımının geçmişi ve sonuçları. Şehir sözcüsü Eva Beov, dilekçede yayınlanan dilekçelerin incelenmesi için az önce başvuruda bulunduğunu söyledi.


Çağrıyı yazan kişi ile belediye meclisinin ortak toplantısının beş hafta içinde yapılması gerekiyor.
 
Üst