En güzel gol ve Slavia'ya taktiksel sarı kart. Fila, onunla gurur duymuyorum dedi

Bakec

Member
Kart muhtemelen ceza alma taktiğiydi, bir süredir ortalıkta dolaştığını itiraf etti. Biraz farklı istedim, oyun sırasında bu kadar çabuk yaşlanmayı beklemiyordum. Eğer bunda iyi değilsem bunu yapmak zorundaydım. Öyle çıktı. O halde bir süre duralım.

O lut kartlarının arkasında otomatik, tek geçişli bir kronometre var. Filv'in hamlesi mantıklı, aksi takdirde kulübün Slavia'ya karşı yarışmasına zaten izin verilmezdi ya da kendisi Eden'den Stnadle'a geliyor. Stt parkına eşit olacak ve kabileleri Sevanch Labk ve Hronek'in oyunlarına verdi, aksine Krifalui yok veya Teplice'de hareket halinde. Chaloupek de bana katılacak ve lta'dan Slavi ile sözleşme imzalayacak.

Nadirlik: Rambo flamayı kırdı

Teplice'de Liberec, Michael Rabuic'in tekmelediği tuhaf, kırık köşe bayrağıyla dikkat çekti. Köpeği Rambo'ya bu şekilde sahip oldu. Bu bana olmadı. J birini kırmak istedi, orada bir bayrak vardı, o yüzden onu aldı, ancak Rabuic gülümsedi. İyi olmadı, balona dokunmak istedim, bayrak oraya dolandı. Maçın ilk gününde öyle oldu, eve hızla yeni bir bayrak diktiler ve hava sıcaktı.

Yine de çorbanın motivasyonuyla Prag'a geldiler, Teplice seriyi beş kez kayıpsız kazanmak için son nefesini verdi ve şampiyonluk için gruptan çıkmayı başardı. Dl, n'den itibaren tek bir noktadır. Baharın gelmesine sevindim. Bakalım Nisan sonunda neredeyiz, Fila'nın pozisyonuna dair spekülasyon yapmadı.

Onayda sakladığı camdan kurtulmama yardım etti. Bunun rutinle bir alakası yok, ben bir bireyim. Dövüşten önce sorunlarla boğuşurken bile bundan keyif aldım, yirmi bir yaşındaki tonk'u ortaya çıkardı. Sırt ağrım vardı ve hafta sonu köpek üzerime hastalandı. Sayımızın fazla olmadığını biliyordum bu yüzden oynamak istedim. Kimseyi suçlamadım. Slavia için oynamayacağıma göre artık konuşmanın zamanı geldi.

Liberec karşısında ilk iki golü Egypan Jsir attı ve Vliegen'in golü kaleden yakalandı. Ardından binlerce kızın önünde bir grup iFila'yı gösterdi, tek dokunuşla ortayı işledi ve topun yere çarpması yerine sert bir vuruşla kaleye gönderdi.

Teplice taraftarları maçı kutladı.

Kariyerimdeki en kötü kariyerimdi ama bir şekilde başardım. Gole sevindiğimizde Teplice'nin en iyisi olduğunu söyledim. Birisi kalemin önündeki kumsalda yüzdü. Hiçbir şey istemedik.

Fila – Jsir ikilisi uyandı. Sahip olduğunuz potansiyeli göstermeye başlayın. Antrenör Zdenko Frala bunların tehlikeli ve etkili olduğunu söyledi. Dal tonk erepkai onlara doğru uçtu. Onlar için bahar gelecek, yoksa Senegalli Gning sakatlık nedeniyle aşırı ısınmış durumda. Kaçımızın Slavia'da kaybolacağını biliyoruz ama zavallı adamlar bile kaliteyi gösteriyor. Fila, gösterinin 10 Mart Pazar günü yapıldığı Eden'e, teslim edilmeyeceğini söyledi.