Kafaya yumruklar ve tekmeler atılıyor. the stakes saldırıya uğrayan bir arkadaşını filme aldı

Bakec

Member
İlk kayıt, bankta oturan bir çocuğun önce yumruğunu diğerinden nasıl sildiğini gösteriyor. Daha sonra bir sonraki çocuğun önünde diz çöker ve ona özür dilemesini emreder. Daha sonra başlığı yakalıyor ve kafasına yumruklar ve tekmeler atıyor.


O anda diğerlerinden dansçılara oradan ayrılmalarını söyleyen bir telefon geldi. Tam o sırada kahkahalar duyulur ve iki ses videonun çekildiğini ve uzun bir zamana yayıldığını doğrular.


Bir sonraki videoda saldırganın elinde sigarayla banktan nasıl kalkmaya zorlandığını görüyorsunuz. İkincisi ona şunu okumalıdır: Çünkü sana karşı hiçbir şeyim yok. Karşımda duran çocuk bir anda suratına şu sözlerle yumruk attı: Bir şeyi bir kere dene, gör.


Daha sonra aynı çocuğun ayakkabısını öpmek için yere kafeslenmiş halde saldırıya uğruyorum, sonunda duruyor ve şöyle diyor: Senden özür diliyorum kadın.


CNN Prima HABER’in dikkat çektiği olay polis tarafından araştırılıyor. Dnt kriminolog olayla yoğun bir şekilde ilgilenmiyor. Polis sözcüsü Veronika Hyplerov, olayın soruşturma altında olduğunu söyledi.


Polis yerel bisiklet deposunun yönetimiyle temas halinde. Hatta Vera onu arabada uyuttu ve çocuklarla sadece videodan değil konuştu. Onlara bu tür davranışların kabul edilemez olduğunu, bunun toplumsal bir norm olmaması gerektiğini ve cezai sorumluluklarının da farkına varmaları gerektiğini söylediğimizi belirten Hylerov, bazı eylemlerin on beş yaşında bile olduğunu, yani cezai sorumluluk taşıdığını sözlerine ekledi.


Müfettiş çocukların cep telefonlarına el koydu, şimdi içeriklerini değerlendirecek.


Erkek çocukların akranlarına saldırdığı belli değil. Ancak iDNES.cz portalındaki bilgilere göre bu, saldırıya uğrayan çocuğun eski tonka ve tonka’ya söyleyecek bir şeyi olduğunda sonradan akla gelen bir düşünce.


Derginin editörü Jakub Zelenho’ya göre olay yaz tatilinin sonunda yaşandı. Öncelik her zaman hepimizin güvenliğini sağlamaktır, bu nedenle polisin bu olayı soruşturmasına yardımcı olmak için derhal gerekli adımları attık. Zelen, okulun internet sitesinde yaptığı açıklamada, aynı zamanda okulun danışmanlık çalışmasıyla işbirliği içinde ikinci sınıftaki çocuklara yönelik önleyici atölye çalışmaları da hazırladığımızı söyledi.


Kentin belediye başkanı Petr Jansa’ya, olaya yanıt olarak tarafların ticari faaliyetlere daha fazla önem vereceği ve şehirdeki trafik durumu hakkında biraz bilgi vereceği söylendi. Gelecekte kamera sistemini kırmak istiyor.
 
Üst