Kaptan Sedlák terfi sonrası: Takımın derinliği belirleyiciydi, zor anlarla başa çıkıyoruz

Bakec

Member
İlk izlenimler nasıl?
Duygular harika. Şanslıydık, bu yüzden bu şekilde başardığımız için mutluyuz. Ve uzun gidiyoruz

Son çılgın yarış en zoru muydu?
Bilmiyorum, muhtemelen hepsi aynıydı. Bir süre giremedik, ilk yarıda 1:3 kaybettik, berbat bir ilk yarıydı. Sonra aklıma önceki kurtarışlar geldi. Normalde zırhla sonuçlanmayacak türden. Bugün onlara yaklaştım, sonra yetiştik.

Duygularınızı ilk kez nasıl evcilleştirdiniz? Aşağılık görünüyordun.
Kabinde birbirimizle böyle oynayamayacağımızı konuştuk. Sonra sanırım her şey düzeldi ve nasıl oynanacağını bildiğimiz hokeyi oynadık.

Peslen'den sonra 4:3'e gittiniz. Hyka'nın diski ileri geri salladığını fark etmedin mi?
Biraz evet ama sanırım bunu her zaman Hyi'den beklemek zorundayım. Diski onun için biraz fazla sert attığımı biliyordu. Tam yüz alamadı.

Play-off'larda yedi kurtarış yaptın, bu aslan payı mı?
Elbette bizden bekleyin. Sizden haber aldığıma sevindim. Bugün bizim hattımız bazı goller attı, her zaman ter döküyor.

5 Nisan 2024, 22:46 pspvek arşivlendi: 5 Nisan 2024, 23:42.

Sen batırmadığın zaman başka birinin vuracağı konusunda sana güvence verdi mi?
Bana göre bu bizim en büyük zayıflığımızdır. Ve Litvnov'a karşı büyük ayrılık. Bu konuyla ilgili. Play-off nasıl bir araya gelineceği ve oyuncuların birbirleri için nasıl sıkı çalıştıkları ile ilgilidir. Ve kapıyı açmadığımda, taşları bloke edeceğim ve başkası işleri berbat ederken ben de kendimi koruyacağım.

Bu süreçte önemli bir etken miydi?
Evet, derinliğimize karar vermemiz gerekiyor. Çizgi beni ikiye katladığında, karar verdiğimde. Molalarda hızlı hokey oynamaya çalıştıklarını düşünüyorum, kaç kez top kaybı ve buna benzer şeyler yaşanabilirdi. Tabii bu onları tehlikeli kılıyordu, kaçmasınlar diye birbirimizin arkasında durmak zorundaydık. Ama yine ilk mektuptan itibaren çok kavga ettiler, biz bu konuda daha iyiydik.

Muhtemelen vahşi hayvanlardır, peki ya siz? Kızlara yönelik bir hokey reklamıydı.
Playoff hokeyi harikadır. Eğleniyorum, yoksa burada oynamazdım.

O anların kıymetini biliyor muydunuz, ona nasıl değer veriyorsunuz?
Sezon boyunca bu anların çoğunu yaşadık. Sıkmayı, döndürmeyi bildiğimizi biliyoruz. Ve sezon sonuna kadar iyi hokey oynadığınızda durumun ne olduğu önemli değil. Sonunda vm'ye ulaştım. 0:1 kaybetseniz bile daha iyisiniz, bu devam ediyor. İçimizde ne olduğunu, neyi başarabileceğimizi biliyoruz.

Pardubit hokey oyuncusu ekstra ligde finale çıkmasını kutladı.

Kulübün sahibi Petr Ddek kulübede ne yiyordu?
Sadece tebrik etti. Ve Sria'ya doğru yola çıktı. Hemen hemen bu kadardı.

Finalde kimi destekliyorsunuz? Sparta mı yoksa Tinec mi?
Fark etmez, iki takım da iyi, iyi. Ve herhangi biri olacak, tk olacak. Her zaman yarı finallerini izleyeceğim ama tamamını izlemeyeceğim.

Finalden önce 10 gün tatilin var. Diğer finalistle karşılaştırıldığında sizin için iyi bir seçim olacak mı?
Belki de öyle olmalı ama şimdilik bunu bir şekilde değerlendirmek zor. Kurtarma aynı nron olacak.

Sout'u al