Kuyruklu yıldızların dönüşünden sonra Marcinko dışlandı: Kazdığımız delikten dışarı tırmanıyoruz

Bakec

Member
Bugün yavaş yavaş kazmak istediğimiz evde bir çukur kazdığımızı gördük. Bay Tince ve Pardubic, henüz yola çıkmadık ama yukarı doğru yelken açıyoruz, diye savundular.

Sizinle ufak bir temastan sonra Zeman'ın evi buzların üzerine çöküp, ceza sahasına gitmek zorunda kaldığınızda ne hissettiniz?
Yavaştı. Hiçbir şeyin olmayacağından yüzde 90 emindim. Bunun söz konusu olamayacağını hissetmedim. Orada kimin olduğuna, nasıl davrandığına bağlı. Hokey bir temas sporu, bu bana göre değil. Sanki ona dokunmuşum gibi hissediyorum. Kadopdn da aynı şekilde tepki gösterdi. Bu konuda yorum yapmayacağım. Kesinlikle onu olduğu gibi kabul ettiler.

Bir dakika içinde 1:1 yaptın. Bu durum sizi heyecanlandırdı mı?
Ben her zaman motive oluyorum ama bu bile sizi biraz daha heyecanlandırıyor. Sporda, özellikle de play-off'larda iyi ve kötü duygular. Bunları tek tek çıkarmaya çalışmalıyız.

Maçın bitimine yedi dakika kala skoru 3:2'ye getiren gol atıldığında duygularınız nasıldı?
Tek golle sonuçlanacak bir maça benziyordu. Ve neredeyse öyleydi. Bu yüzden perdenin altına düştüğümüz için çok üzgünüz. Kimse kollarını kavuşturmadı, kimse başı önde buza çıkmadı, sonuna kadar mücadele ettik. Ve bunun için ödüllendirildik. Buna devam etmeliyiz.

O an sahnede nasıl görünüyordu?
Duygular aralıksız devam ediyor, hepsi bu. Doğru olanı yakalamaya çalışıyoruz, her zaman başaramıyoruz, bazen tuzak patlıyor. Birbirimizi aşağıda teşvik ediyoruz, ya ısınalım, ya da ısımızı kaybedelim. Biz de bunu yaptık.

Seride 0:3 yerine 1:2 var, bu da ciddi bir fark.
0:3'lük bir kayıp, takım o gün silah taşımış olsa bile yüzde olarak çok fazla değil. Durumun çok tatsız olmasına dakikalar kalmıştı ama pes etmedik.

Ovem, serinin iç sahadaki maçlarından sonra sadece bir kez herhangi bir takım 0:2'de geri döndü. Neds vs buna mı?
Bundan haberim bile yok. Her kurtarma bir tk'dir, gün de öyleydi, play-off'lar bununla ilgili. Cuma günü en azından bugünkü gibi başlamalıyız. İyi şeyler düşünün, hatalardan kaçının ve ayrıntılar üzerinde çalışın. Sen karar ver. Teyzelerden pak her çıktığında, tam tersi onlara her vurduğunuzda. Brno'daki Stlet, kendini oraya it. Aşağıda tekrarlayacağız, ancak daha sonra play-off'larda hayatta kalmanızı kazanın. Bunun bir felaket olacağını biliyorum.

Ev kayıtlarına kıyasla neyi daha iyi yaptın?
Kazanıp bir puan almak istiyorduk ama esas olarak ikinci iç sahadaki maçta gösterdiğimiz performansı özellikle ikinci yarıda tekrarlamak istiyorduk. Bir video gönderdik, üzerinde çalışmamız lazım. Detayları hallettiğimizi düşünüyorum. Hepimiz surlara doluştuk, koruganları güçlendirdik, büyük bir mücadele ruhu vardı. Çok sayıda engellenen yıldızım var. Ve Domino (Kürk) o her zamanki gibi camdan, zırhı güçlü.

Matj Matalsk, Comets'in oyunuyla ve Dominik Furcha'nın golüyle ilgilenecek.

İkinci çukurda Litvanya'dan Tomek mavi çukurdan bir vuruş kaybetti. Onun mükemmel olmadığını nereden biliyorsun?
Çok çalıştı, kaliteli bir kaleci, ona her zaman istediğimiz kadar iş vermedik. Bunun üzerinde çalışmalıyız, gidip kaleye baskı yapmalıyız. Beraberliği gördük, adamlar aç olduğu için düştü. Holland'ın golü elbette hataydı ama kapatmasaydı düşmeyecekti. Astn, değersiz gibi kelimelere bulaşmayı sevmiyorum. Bu adam da herkes gibi terliyordu.

İlk galibiyet güvenimi artıracak mı?
Play-off'larda hangi yöne gittiğinizin bir önemi yok. Bugünün en güzel maçı değildi ama çok zorlu bir mücadeleydi. Buna gerçekten ihtiyacımız var. Özellikle evde antrenman yaptıktan sonra özgüveninizi artırın. Hiti Soupee'de kazandığınızda bunu zihinsel olarak bilirsiniz.

Litvnovsk buzuna nasıl alışırsın?
Bana göre eğer bir haftanızı buna ayırmıyorsanız, hazırlık yapmayın. Her şey daha hızlı, oyunlar köşeye iki adım uzakta. Onların da bizim büyük vuruşumuza, bizim küçük vuruşumuza alışmaları gerekiyor, elli elli. Biz profesyoneliz.