Litvínov kendini atmaya izin vermedi, maç puanı var. Kafa: Ama bunu kafamda tutmayacağım…

Bakec

Member
Litvanyalı oyuncu Nicolas Hlava, sanırım rüyadan çıkmak istiyoruz ama artık play-off'lar var ve sorun yok, dedi. İlk düello boks galasına dönüştü, ikincisinde ise en azından başından itibaren aksiyonlar azaldı.

nedir?
Bugün kafasına çiviyi çaktılar. Uyuşturucu yüzünden derhal tahliye edilecekleri konusunda bizi önceden uyardılar. Ve sakinleşti. Buna rağmen hala play-off parametreleri vardı ve onun için her şey vardı. m vc çılgına dönüyor, her iki tarafta da duygular değişiyor.

Sizce takası rayından çıkarmak istiyor mu?
Orada onurlandırılacak bir şey var, duygu dolu. Kafamızın güçlü olması, dikkatimizin dağılmaması ve performansımıza odaklanmamız gerekiyor. Süslediğimiz şey için. Yataktan kalkmanıza izin vermeyin.

Sonu, Jaks'ı korumaya gönderen konuk Aslan tarafından daha da kötüleştirildi. Onun hareketinin ne şerefi var?
Bu konuyla hiçbir ilgim yok tatlım.

Peki Pilsen hokeyini nasıl tanımlarsınız?
Ben de bununla hiçbir şey yapmak istemiyorum.

Duygularınıza yenik düşmemek için kendinizi nasıl evcilleştirirsiniz?
Öğütmeyi hayal ediyorum ama bir yandan da başımın belaya girmesine izin vermiyorum. Bu sadece klasik bir play-off.

Seni böyle bir vhe'ye yönlendiren ne oldu?
Play-off'larda iki pinav gly'ye ihtiyacımız olduğunu biliyoruz, kendimizi duvara itebiliriz. Bu şekilde yapalım. Ayrıca Kirk bugün o lanet şeyi iki kez daha yaptı. Alçak gönüllülükle devam etmeliyiz.

Hokey oyuncusu

Brit Kirk neyi temsil ediyor?
Bana göre iç tabandan doğan ofansif ayarlı bir tonk. İkiye bir durumlarda sıraya girdi. Çalma şekline şapka çıkartıyorum, şarkı söylüyorum ve mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmasını sağlıyorum.

Kao kardeşlerle olan akışına bile iki gly koydu. Üçüncü müsünüz, eiv play-off'a güveniyor musunuz?
Buzda geçirdiğimiz süre ve nasıl konuşlandığımız dikkate alındığında bize eşit. Rekabet bizim için hazırlanıyor, bizi atmak istiyorlar ve buna nasıl dayanacağımız ve bunun karşılığını almak için nasıl mücadele edeceğimiz bize bağlı.

neden öyle oturdun?
Gençliğimizde hayatta kalmak için birlikte oynadık. Birbirimiz hakkında hiçbir şey bilmiyorduk, bir süre birbirimizi izledik. Uzun süre birbirimize alışamadık. Erkekler yaklaşık bir yıldır birlikte olsalar bile aralarında bir kimya var. Onlara uyum sağladığım için mutluyum, onlarla oynayacak, her günümü, her anımı onlarla geçirecek alana sahip olduğum için.

Cumartesi günü çeyrek finale yükselmekten keyif alacak mısınız?
Evde çareyi kullandığımıza sevindim. Kolaydır ama son adım en zorudur. Uzun oyuna tevazu, özgüven ve kazanma arzusuyla çıkacağız.