Litvínovský Mlejnek, Kometa'lı dizi hakkında: Bizi tatsız hokeyle pişirmemeliler

Bakec

Member
Hiçbir şey almak istemiyorum ama o zaman bile Kometa bugüne benzer hokey antrenmanları yapıyordu. Ortada kazandık, oyunumuzu hızla ele geçirdiler, savunmada hayatı pek zorlaştırmadılar. Ve bizi o nahoş hokeyle eğlendirdiler, Mlejnek ıslandı. N hokeyi milyonlarında su olmamalıdır.

Bu tatsız deneyim sayesinde bile Pazar günü başlayacak dizinin farklı olacağını biliyorum. Yapmamız gereken en önemli şey sabırlı olmaktır. Muhtemelen uzun bir seri olacak, turnuvaya favori olarak girmiyoruz ama yabancı olarak da girmiyoruz. Kou, her kavga ettiğimizde onu kendi tarafımıza çekmek için savaşacağımıza söz veriyor.

Takımı Comet'le oynanacak maça mümkün olan en iyi şekilde hazırlamak için videoya çok zaman harcadı. Eşim işe gidiyor, çocuklar bisiklete biniyor, Pazartesi'den Çarşamba'ya kadar kendimle vakit geçirdim ve Kuyrukluyıldızların bireysel oyunlarını, bunları nasıl bir araya getirdiklerini analiz ettim. Çorbanın ne yaptığını biliyoruz, biliyoruz. Ama elbette yeni bir şey ortaya çıkacak ve tepki verebilmemiz gerekecek, tüm varyantlara göre hazırlanmış.

Her zaman karşılığını verir ve Kometa'da şans da bir istisna değildir. Dleit disipline verilecek. Koç, pesili oyunlarının çok tehlikeli olduğundan kendimizi kaptırmamamız gerektiğinin farkında.

Pesilov'un dizilişlerinden birinde iç saha oyuncusu olarak Gazda var, Moses ve Pospil ikilisi çok tatsız. Elbette buna hazırlanacağız, esas olarak çok iyi hareket etmeye, çok nahoş, agresif ve sadece disiplinli olmaya çalışacağız ki rakip istediğini teklif etmesin.

Litvnovt hri, uzatmalarda Pilsen'e karşı kazandığı zaferi kutladı.

Tam tersine, ilk turdan itibaren çocuğa kızan şef Janis Jaks'ın kaybı nedeniyle kimyagerin performansı donuklaşacaktır. Disiplin görevlisi, Letonyalı defans oyuncusuna Pilsenli oyuncu Jan Schleisse'ye saldırması nedeniyle iki gün men cezası verdi. Verva bunu bir şarkı olarak görüyor.

Üretkenliğine, takıma katkısına ve hedeflerine baktığımız zaman bunun büyük bir kayıp olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. Yakında tam teşekküllü bir temsilci olacağını biliyorum ama bu sadece kısa vadeli bir durum. Yerli Karlovy Vary'nin ortaya çıkardığı iki varyant var.

Ön turda Plze, Litvanyalı tonlarca yırtıcıyı ve zor durumdaki oyuncuları durdurmaya çalıştı, ilk ana maç bir boks ringine dönüştü. Ondej Kae ve ark. peşini bırakmadılar. Mlejnek Comet sp neoequ ile benzer ebu.

Plzeň çok fiziksel hokey oynadı ama diğer taraftan %100 eşittik. Vm ve biz oyunun bu yönüne hazırız. Brno'da bile bunu yapabilecek oyuncular var. Ama umarım biz de aynı derecede güçlü ve tutarlı oluruz.

Brno takımı ilk yarıdan sonra tepki gösterdi ve enerjisini korudu, Litvnov liderlikte mücadele ediyordu, elinden geldiğince hızlı bir şekilde onu alt edecekti. Kurtuluş için sıfırsın.

İlk turu mümkün olan en kısa sürede tamamladığımız için takımımıza teşekkür etmek istiyorum. Temel sezonun sona ermesiyle birlikte, her şey göz önünde bulundurulduğunda dokuz günde beş maçla ekstrem bir dalış yaptık. Çocuklar daha sonra hak ettikleri bir izin gününü geçirdiler. Mlejnek çorba kampına şöyle diyor: Ve sanırım biraz da özgüvenimiz var. Tatsız bir rekabetin favorisi olacağımızı biliyorum.

Perşembe, Pazar ve Pazartesi günleri Brno buzunda başlayacak ve Perşembe ve Cuma günleri Litvnov'a hareket edecek.