Michal Jäger Jr. video hakkında Şaka yapıyorsun

Bakec

Member
Eli ya da Jgr'nin uğraması beni mutlu etti. Yirmi sekiz yaşındaki genç Michal Jger, benim hakkımda şaplak atmayı hak ettiğimi söylediklerinde buna katılıyorum, daha sonra itiraf etti.

İlk önce bundan bahsetti. İnternetin gücünü hafife aldığını ve yetişkin babayı kızı olmadan boğmak istemediğini iddia ediyor. Olaydan sonra dayanılmaz boğulma nedeniyle evden taşınmış ve ilişkiler düzelmiştir.

Sağlık Bakanlığı uyarısı: Röportaj bir yıldızla yapılıyor veya spor salonundan katiller içeriyor, görgü kurallarına uygun konuşulmuyor.

Nasılsın
Zaman. İşteyim, bir şirkette çalışıyorum. Bunun için bir baraka inşa etmek istiyorum. Ailemi götüremiyorum, bunun üzerinde de çalışıyorum.

İş tanımınız nedir?
Kayaların iyileştirilmesi. Bir kütük düşüyor, yolları, bariyerleri, çitleri kesiyoruz. Köpek lto nedir? Kışın pist ve yol kenarlarındaki ağaçları kesiyoruz.

Bu tehlikeli bir meslek değil mi?
Troku, ama bu şekilde ödeniyor. Modin mm için trn rny işin bir parçasıdır. Bir keresinde onu da götürmüşlerdi, bu benim hatamdı. Her şeyi olması gerektiği gibi yaparsan bana hiçbir şey olamaz. J başka birinin ipine tırmandı ve kontrol etmedi. Tuzağa düştüğünü sanıyordum ama ufku ilk o aşmıştı. İpe tıkladım, telefonu kapattım ve beş metre aşağı uçtum. Ama sobanın bir metre uzağına düştüm, yoksa çok daha fazla acırdı.

Durum Sadece chlemtte!

2014 yılında, Klterce nad Oh genç vtina'nın kışkırtmasıyla genç olan 80 yaşındaki Michal Jger'in, baba-antrenörünün takımlarını nasıl seribaşı yaptığını filme aldığı ve bunu yaparken sert sözler kullandığı bir olay. Genç adamın videoyu internete koyması ortalığı karıştırdı. Hokey şahsiyetleri de Jger Staro'yu savundu. Gençler seviyesinde sona erdi, teknik direktör onu imza olarak aldığı ikinci ligden geri çağırdı.

Hokey kariyerinin zirvesinde olman gerekmez miydi? NHL'de oynayan David Kmpf ile büyüdünüz.
Ekstra lige gitmeme gerek kalmazdı. Eğer ikinci ligde oynayıp ayda yirmi bin kron alsaydım, bu bana para kazandırmazdı. Bu ppad'de ben rd, e dlm, co dlm'im. Birinci lig harika olurdu ama kendimi çalışmaya değil keyif aldığım şeye adayacaktım. Oldu, bir süredir onunla birlikteyim.

On yıl sonra tekrar gelin. Yaptıklarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?
Kirdi. Ben buna farklı bakıyorum. İnternetin nasıl çalıştığına dair kesinlikle hiçbir fikrim yoktu. Videoyu üzerine koydum ve bir gün içinde her şey dolup taştı. Bunun bazı Jger'lerin videodan kaynaklanabileceği hiç aklıma gelmedi. birdenbire cumhuriyetin, Avrupa'nın ve dünyanın her yerinde tanınacak. Amerika'dan insanlar Tto'ya yazdı. Bunu televizyonda görüp aradılar. Söylediklerim için özür dilerim ama daha çok şey var, hadi daha fazla video yayınlayalım. Asi bir adamı yere seren MMA'dan sağ kurtulan Tade Rik gibi. Yani ben onun gibi ölmedim.

Hokeyde kartınızı almak için ne kadar motive oldunuz?
Bunu biliyoruz, nasıl olduğunu biliyoruz. Ve biz aptalız. Ne olacağı onlar için açıktı. Videoya aldığımız hikaye ne ilk ne de sondu. Ve insanları güldürmek için yayınladı. Göğüsleri küçük olsa bile onu dışarı atacaklarından değil. Orada bu kadar çok komik kızın olması bana komik geliyordu. Ne yazık ki o yaşta böyle şeylerin bile çıkarılmaması gerektiği aklıma gelmemişti.

O bir kaltak ve asabi. Bir şey için ondan intikam almak mı istedin?
Kesinlikle! Elimde yok. Bu Bay Trenr, hokey oyuncusu. Olanlar aptalcaydı ve olmaması gerekiyordu. Ondan ayrılmak istemediğimi söyledi. Kovulmaya bile değmez.

Ateşli monologunun itici gücü neydi?
Chomutov'un yanında gençler ekstra ligi oynanıyordu, dağ çocukları Klterec'te birinci ligdeydi. Masayı tuttuk ve bu, lisans ve final sınavlarına benziyordu. Ve on sekiz ve yirmi yaşlarındaydılar. Saat beşte barda oturduk, bir saat sonra kış için bir toplantı yapıldı ve kurtarmaya gittik. Bazıları hiç içmedi, bazıları buhar altında, bazıları kustu, patenlerini unuttular. üzüm Klatov'a gittik ve başlayan kadroyla yeni bir maça çıktık. Tta şu anda orada olamazdı, işteydi, bu yüzden sorması (asistanı) gitti. Ona kurtarmanın nasıl gittiğine dair bilgi verdi, bu yüzden alarmı gönderdi.

Halk tty'yi savundu ve beni alt etti. İçtin mi?
Kesinlikle yeterliydi! Tta sadece bizim için sonuç istiyordu.

Çiçek miydin?
Chomutov ekstra liginde oynadığınızda kuzugöbeği yersiniz, günde iki kez yemek yersiniz, rehbka. Klterec'te yediden dokuza kadar günde bir kez yapılıyordu. Sonra bir kuş varmış, cumartesi, eğlenmek istemiş. Evet biz bir çiçektik.

Bütün dünya çocukluğunuza giderken evinizde neler yaşandı?
Evde işe yaramadı. Şapkamı aldım, evden çıktım ve dünyaya çıktım. SM.

Gönüllü?
Tta bana söylemedi, toparlan ve dışarı çık. Tta gençten ayrıldı ve onu bıraktıkları yerden ayrıldı. O halde muhtemelen Klterec'ten ayrıldıklarında sponsorlarla sorunlar yaşandı. Eğer vm ise başka seçenek bırakmadılar: ya orada olacaklar ya da Jger. Al Jger cehenneme gitti. Ve bu gerçekleştiğinden beri ilçe orada oynuyor. İkinci lige çıkamazlar. Onu kovmakla hata yaptıklarını düşünüyorum. Nerede olursa olsun kazandı. Klterec'le birinci lig çıtasına bile ulaştı. Babam oradayken insanlar giderdi, emekli maaşları vardı, oğlanların hokey sopaları vardı, sıcak bir şeyler bulmanız gerekiyordu.

Peki ilk tepkisi?
O bana karşı değildi. Kim olmazdı. Bir oğlum olacak, o bu işi batırıp iş için içki içecek ve ben de istemeden tıp öğrencisi olacağım, ben de vazgeçerim. Tta bunun onun aklında olmadığını biliyor, bana Vocas olduğumu söyledi ama ben hâlâ onun oğluyum. Aralarında sorun yok, iyi anlaşıyoruz.

Dava tüm medyada yer aldı; burada MF DNES ve iDNES.cz'nin manşetleri yer alıyor.

Bir tokat mı vardı?
Birkaç kez, ama bu yüzden değil. Başka bir cins yüzünden. Ve her zaman doğru. Yapmamam gereken bir şey için. Yetiştirme tokadı normaldir.

Bir sorun mu yaşadın?
Ben kimseyi öldürmedim. Bir keresinde direksiyonu kırdım, bir çingeneyle kavga ettim ama suç teşkil eden bir şey olmadı. Çok sayıda çocuk var ama aynı zamanda dağlar da var. Buradaydım.

Lanetli videodan sonra neden Klterec'e geldin?
Tta orada olmasaydı J'nin de olmayacağını söyledim. Tta kovulduğunda J dikenli çalılığa gitti ve evinde oturdu. Ve öldürülmesi korkunçtu. Onun olması gereken bir yere gidiyorum ama o benim yüzümden orada değil. Bu ona bağlıydı.

Bu yüzden mi evden ayrıldın?
Amcamın evinde bile kalmayıp evdeyken, toplanıp giyindim. Onun için üzüldüm. benim yüzümden hiçbir şey yapamıyoruz. Hokeyi çok seviyor, onu bedavaya yenerdi. Kış için bütün bir hayat.

İlişkiniz normale döndü mü?
Biraz zaman aldı ama artık tamamen iyiyiz. Orada burada, bir veya iki kez homurdanıyor. Ve evet, cevap vermeyi sevmiyorum, hiçbir şey söylemiyorum. Unutulmuş olmasına sevindim. İnsanlardan korksam bile bunu filme çeken bendim.

Senin için sorun yok mu?
İlk iki yıl berbattı. Her an yakıt ikmali yapabilirdim ve hayatımda hiç görmediğim bir kadın beni tanıdı. Ezilmiş. Ve sadece o değil. Prag'da bile insanlar beni işaret etti.

Ünlü oldu.
Herkes ünlü olmak, ünlü olmak ister ama bu şekilde değil. O zamanlar prime time TV'de yayınlandığında kendi kendime düşündüm: Dostum! İşte o zaman bunun bir meme olduğunu anladım. Videonun başına ne geleceği, internetin ne kadar uzakta olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu. Bir gün bir şeyi yayınlayın, bu bir türdür ve Amerika'dadır.

Kariyerinizi de etkiledi mi?
Kendi kendine kredi. Bu yüzden buradayım ve neyden daha fazla keyif aldığımı bilmiyorum. Belki anneme sorarak birinci ligde kalabilirim. Biraz egosu var ama bunu lp olarak değerlendirecektir.

Anne ile oğul aynı odada olunca aralarında husumet oluyor, birileri onlara patronluk taslıyor. Bu videoyu takım arkadaşlarınızın önünde göstermek istemediniz mi?
Kesinlikle. Babam her tarafımdaydı, belki de hiç değil, hokey sopalarını kırıyor, sadece sesini yükseltiyordu. J, Atlantik'te buza bindi ve eve doğru yola çıktı. Bu umurumda değil, buna izin var. Çocuklar buz üzerinde, kabinde eğitilecek, hepsi bu. Antrenörle birlikte eve gitmek zorunda kaldı. Ne zaman bir şey olsa ya da bir şeyi kaçırsam tekrar dinlemek zorunda kalıyordum.

Michal Jger, Klterce'den eski buz hokeyi oyuncusu.

Kulübün önderliğinde görevden alınması, teknik direktörün hizmetkarlarını yoksullar seviyesine indirmemesi gerektiği gerçeğiyle açıklandı. Buna katılmıyor musun?
Başrolden yine söyledikleri bence komik. Ama istediğini ye, finalde bunu çöpe atarak hata yaptılar. Şu anki haliyle olmasa da en azından bir miktar oynayabilirlerdi.

O zamanlar kaba kelime dağarcığı muhtemelen sizin için bilinmiyor değildi.
Her zaman on sekiz yaşındaydık. Broch'un bir ürpertisi var ve en azından seksenlerde konuştuğumuz gibi konuşuyor. Hatta çok h.Bu sadece bir kulübe. Kaba sözler günlük olarak kullanılır. Ve vude dolu. Hokey, futbol ya da başka bir spor olması önemli değil. Tabii ki, doğumun yanında bir diken olacak ki bu dürüst olmayacak. Ancak iki kabin kapandığında bir uyarı alırsınız. Herkes eşkenar dörtgeni bıraksın. Bu tamamen normal.

Peki bir çocuğun yanında eldiven giymek yanlış mı?
O zaman olması gerektiği gibi saygı duymayın. Anne, üç yaşındaki oğlunu hokey oynamaya göndermek yerine onunla ilgilenmek istiyor. Sütyeni doğrudan dünyaya gönderirdim ama bunun için savaşıyorum. Günümüzün çocukları bağımsız değil; cep telefonları korkunç bir sorun. Brcha dikenden geliyor ama senin gibi ekstra bir şey yapmadı David Kmpf, onunla güreştim. Playstation'da Fortnite veya NHL oynuyor. Benim böyle bir şeyim yoktu, dışarı çıkıp oyun oynamayı seviyordum. Ama çocukla istediğini yapabilirsin. Kaç yoksa aptal olursun, falanca bir hayatın olur. Yine de kendi yönteminle yap. Uyan, lanet bir oyun oyna, TikTok falan.

En azından eğlenmek için buz hokeyi mi oynuyorsunuz?
On üç günde iki kez, işten çıktığımda, Muhafızlarla terlemek için Chomutov'a gidiyorum, hokey mm rd. Ayrıca oraya gitmek için teyzem Pilsen'de ve ikimiz de orman liginde bir maç için orada olacağız.

Pkosice hokey takımındaki genç Michal Jger de babasıyla birlikte oynuyor.

Orada diken mi var?
Uzaklaştılar. Benden on üç yaş küçük olan erkek kardeşim sayesinde meşhur oldu. Pilsen'den geldi, orada evinde, kuzeye askere gitti ve kaldı. Seni bilinmeyene götürmedi. Annesini de yanına aldı. İkisi de birbirini becerdi, iki yıldır oradalar. Öte yandan, brcha con skladku am pr nadbek, öyleyse karar verin. Tta dokuzuncu sınıfını Pilsen'de geçiriyor.

Klterec'teki eski takım arkadaşlarınızla iletişim halinde misiniz? İçlerinden herhangi biri hokeyde başarılı oldu mu?
Olmaz diyorum. Seninle iletişim halinde değilim. Orada bulunan eski insanlardan onun Klterce Pebor adına oynadığını biliyorum. Karanlık karanlığımızdan bir çizgi var. Neredeyse kimse oynamıyor.

Chomutov'dan David Kmpf NHL'de oynadı.
Onunla ve Ondra Ka'yla birlikte büyüdü. Profesör, onun farklı yaptığını gördüm, dedi. Mesele sadece eve gelip çantayı köşeye atması ve yaşlı olması değil. Evet, bundan bir sonuç alamazsam sorun değil. Yaşamak ve eğlenmek istiyorsa evde çalışması gerekiyor. Bir mt rejimi. Eve içki içerek, bira, kola, cips içerek gidip ertesi gün harika bir performans sergilemeyi bekleyemezsiniz. Keşke Brcha da onlar gibi olsaydı. J ile aynı hatayı yapmamak için vc'de çalışıp j olmayanda bitirmek.

Babandan aldığın benzer kartlar olmadan yapılabilir mi?
Bilmiyorum. Maçtaki antrenör üslupla konuşmamalı: Lütfen sorar mısınız, çok iyi olacak, bu maç size uyar mı? Eğitilmesi gerekiyor, antrenör de böyle olmalı. Benim için sorun değil. Senin için ne zaman sonuç istiyor? Elbette yedi yaşında değil ama on beş yaşından itibaren normal bir kelime dağarcığıdır.