Ruslar olmadan boks mu olur? Sedláčková, konfor ve seviyenin sonuçlara hiçbir etkisi olmadığını iddia ediyor

Bakec

Member
Ancak et Boxei, terfi günü boyunca Paa şehrinde bir yer talep etmedi çünkü Dan'in yerlisi eşit kabul ediliyordu. Böylece ona göre atmosfer değişti.

Amatör ring, yıllarca Rusya yanlısı Uluslararası Boks Birliği (IBA) tarafından yönetildi ve Ukrayna'ya kurt salındıktan sonra bile Rusya ve Belarus'un başlamasını yasaklamadı. Uluslararası Olimpiyat Komitesi, kadın, finans ve karar alma alanlarındaki sorunlar nedeniyle geçtiğimiz Haziran ayında onu ihraç etmişti. Ve Dünya Boks bir numara oldu, kuruluşu ABD ve İngiltere'nin yanı sıra birçok ulusal dernek tarafından başlatıldı.

Bunun gerçekleşmesinin zamanı geldi. Pedtm bunu YALNIZCA istediği gibi gerçekleştirdi. Yirmi dokuz yaşındaki Sedlkov, Dünya Boksunda olduğumuzu ve durumun çok daha iyi olduğunu fark etti.

IBA'nın askıya alınmasından önce, Avrupa Oyunları için Krakow'da Polonya elemeleri gerçekleşti ve ilerleme düzeyi değişti.

Dünya Amatör Boks Örgütü
SADECE

Uluslararası Boks Birliği, iki AIBA. Uluslararası Olimpiyat Komitesi onu 2019'da ön hazırlık olarak, kesin olarak 2023 yazında ihraç etti. Rus olan oğlu Umar Kremlyev'in Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile yakın ilişkisi var. IBA faaliyetlerine devam ediyor ancak IOC, Olimpiyat fikirlerini kabul etmeyi reddeden bir dernek için Olimpiyat boks turnuvaları düzenleme niyetinde olmadığını doğruladı.

Dünya Boks

Nisan 2023'te Avrupa'daki çeşitli ulusal dernekler tarafından ABD ve Büyük Britanya ile kurulan yeni bir dünya örgütü. esk boks derneği de bir aslandır. World Boxing, IOC ile işbirliği yapmaktadır ve eleme ve Olimpiyat turnuvası kriterlerini karşılayan tek organizasyondur.

Polonya'da Fransız kadını %100 yendim, o da her şeyi kazandı ama bana şans vermediler. Sedlkov, birçok boksörün bununla ilgili sorunları olduğunu ve bunların birçok kararı etkilediğini söyledi. Ama sen? Harika! Boş bir alanım vardı, yani bir haftam vardı, tasarruflara baktım ve onları gerçekten adil değerlendirdiler. Birkaç yıl sonra deneyimim oldu. İtalyanların İtalya'da kazanmasına izin verdiler, evlerine gitmediler. Korkunç olduğunu biliyorum ama çukurda büyük bir sorun vardı.

Çek temsilcisine göre bugünkü karar, İtalya'nın Busto Arsizio kentinde düzenlenen turnuvadaki ruh halini de etkiledi. Yeni organizasyonda bir refah duygusunun var olduğunu gözlemledi. Ben Rus kurduna karşıyım ve Rusların aralarında sporcu olmasına izin verilmediği için mutluyum. Beğenin ya da beğenmeyin, tarih boyunca onlarla ilgili sorunlar her zaman olmuştur. Dopingle, dolandırıcılıkla. Orada olmadıklarına sevindim.

Vücudunda 57 kilonun altında biraz Rusya olsa bile villası olacaktı. Bunlara da ulaşılabilir. Box u nen, ne güzel, eşitlendi.

İlk düelloda Sedlkov, Maarka Szuczová'yı hızlı bir şekilde mağlup etti ve 16. turda eşit bir mücadelenin ardından Uzbeca Turdibekov'a yenildi. Sadece finalistler Pai'de yer aldı.

Maalesef turnuvada aklımı kaybettim. Bedava piyango nedeniyle bir hafta boyunca boks yapmadım ama omzumu ovmak zorunda kaldım, bu da beni biraz zayıflattı, diye yakındı. Maarka'yı yendim, ertesi gün boks yaptım. Bağışıklık sistemim zayıftı, bütün gün uyudum, boğazım ağrıyordu. Ve hiçbir şey benim için işe yaramadı. Kazansam bile yine de istifa etmek zorunda kalacağım. Üzgünüm.

Lucie Sedlkov

Pitom, Sidney 2000'de gümüş madalya kazanan ünlü antrenörü Rudolf Kraj ile birlikte kazandığı muhteşem formdan gurur duyuyordu. Kimin yemek yiyeceği konusunda hiç stres yapmadım ama hastalandığımda kendimi motive edemedim.

Bir Olimpiyat yarışı Sedlkova'dan önce başlayacak, ikinci eleme ise Mayıs ayı sonunda Tayland'ın ev sahipliğinde yapılacak. İlk defa Amerika’da World Boxing kapsamında bir turnuvaya gideceğiz. Geçmişte orada herhangi bir kavga yaşanmamıştı. Biz de İngiltere'deydik, orası başka şeylerle dolu!

İtalya'da vakit geçiren Sedlkov, Martin Pinc ve Milo Bartl dışında yalnızca dört temsilci Tayland'a gidecek. Tpn Horvth ile Sedlkov kocasını ve temsilci koçunu seçti, sana iki aylığına bir iş verdiler. Kurtarışları kazandı, dördüncüsünde dünya bronz madalyalı Brezilyalıyı ter içinde yere serdi. Sonunda kaybetti. Milo kısaydı ama 71 kilogramın altındaki ağırlığı en yoğun olanıydı. Çok büyük bir şans!

2024 yılı için İtalya'da elemeler için esk boks temsili. Soldan Monika Langerov, Lenka Bernardov, Lucie Horvth Sedlkov, Milo Bartl, Ma Soukup, Rudolf Kraj, tpn Horvth, Claudia Ttov ve Lenka Kardov. | fotoğraf: www.czechboxing.cz

Mltika z Dna bile Bangkok'ta kendisi için savaşacak. Kendi kategorisinde Pae biletlerini ayırın.

Olympida ilk tahrik motorudur. Pembe dizileri gördüğümde hala oradaydı. Onlar pizza dünyasındalar ama ulaşılamaz değiller. Genç profesyonel dünya şampiyonu, baba, sağlık, refah ve güzel bir gün bir araya geldiğinde onları yenebileceğine dair güvence verdi. N boks için bu iki ülkenin olimpiyatlarıdır, 24 yıl önce antrenörüm her zaman olimpiyatlara katılan son kişiydi. Ve ana günde Çek boksörün beş ringin altına girmesine izin verilmedi. Bu tarihi bir an ve büyük bir zafer olacaktır.