Saatler değişince hakemi eleştirdi, para cezasına çarptırıldı: Prag'da günün 23 saati mi var?

Bakec

Member
Yaza doğru ilerlerken, X sosyal medyasında maçın bitiminden 24 saat sonra hasılatının yapılacağını yazdı.

Uzatmalarda Sun'ını 85:88 kaybeden Opav'ın ligde ikincilik maçında aldığı kararların tartışmalı sonuçları Hrubho'yu kabalaştırdı. Sonunda yayınlanan resmi bir protestoda bulundu. Üstyapı ligi A1'in maçı cumartesi günü saat 19.30'da sona ererken, fonksiyon ikinci gün saat 19.52'de programını açıkladı. Peki 24 saat geçti mi? Ya da değil? Pazar sabahı kapıya doğru ilerledi.

Hrub, Denk'te, Prag'da 23 saat süren bir gününüz varsa öyle olsun, ancak benim açımdan iki tarih arasında geçen 24 saatlik süreye saygı duydum, dedi. Ligin spor editörü imon Sedlak buna karşı çıktı: Zaman kaymasını unuttu. Ancak yazdıkları bağlamında dakikalardan mı yoksa saatlerden mi bahsettiğimizin pek bir önemi yok. Bizim açımızdan maçı hangi takımın kazanacağına hakemin karar verdiğini yazmamıza izin veremeyiz.

KNBL baş editörü Zdek Bzy'nin görüşü

Her çalışanı adil ve dürüst bir şekilde incelerim. Ve yığını alacağım, aynen böyle olacak. O zaman ben karar verdiğimde bunun tek bir hakem komisyonu tarafından yapılması gerekir. Bunlar ilk kez olacaklar, basketbola göre karar vereceğim.İlk kararı veren meslektaşlarımın dikkatli olduklarına eminim. Hiçbir şey hakkında çok fazla gürültü sanırım.

Sporun ast (basketbol) müsabakalarına ilişkin teknik şartlarında, antrenör, yardımcı, oyuncu ve resmi kulüp yetkililerinin, maç sırasında ve maç sonrasındaki 24 saat içerisinde sosyal medya da dahil olmak üzere sosyal medya üzerinden olumsuz beyanlarda bulunamayacağı belirtildi. kararların uygulanması. Hrub, KNBL'nin genel yayın yönetmenine, ihlalin cezasının 20 bin krona kadar çıkabileceğini söyledi.

Daha sonra Hrub ve Sedlak sti X'te birbirlerine girdiler. Pazarlama komitesinde birlikte oturun.

Hrub: NBL liderliğindeki taraftan utanç verici bir durum, iki kabadayı taraftarın bir oyun için durma kararı vererek gülünç bir penaltı şeklinde yüzüne tükürmesi. Cezanın ne olduğu konusunda anlaşamıyoruz, karar verilmemeli, maçta karar vermemek de aptallık. Ve bununla ilgili olarak her seferinde bir karar çağrısı yaptı.

Sportovn f NBL imon Sedlak

genel müdür Tom Hrub

Sedlak: Cezanın söz konusu maçta alınan kararlarla hiçbir ilgisi yok. ABR'nin (esk Basketbol Hakemleri Birliği) cezaya nasıl karar vereceği ABR'ye bağlıdır. Lig kulüpleri birliği onayladıkları tarifeye göre cezalar uyguladı. Bu çok açık ve cezayı kestiğim davranışa kesinlikle katılmıyorum. Hücre bu.

Hrub: Bu davranışı kabul edemeyeceğimiz açık, çünkü bu mahkeme liderliğinin zayıflığına ve sizin bu davayla ilgili anlaşmazlığınıza işaret ediyor.

Sedlak: Görüşünüz için teşekkür ederim. Prensipte aynı fikirde değilim, çünkü burada bilerek borcunu ihlal eden, bunu yapmadığı halde yalan söyleyen biri varsa para cezasına çarptırılır. Ve Güneş'e dokunan tek kişi olan, kendi kişiliğine dair bir kült geliştiren narsist bir hastaya boyun eğmeyi reddediyorum.

Hrub: Bay Sedlak. Bir haftadır basketbol oynuyorsunuz ve yoldasınız, işte bu kadar sıkıntınız var. Örneğin son zamanlarda ALK'nın Lensk'ten utanç verici ayrılışı. Cilt tonuyla ilgili görüşünüz tamamen yanlış, sizi mazur gösterecek tek şey konunun özünü anlamamanız, çünkü nasıl yapacağınızı bilmiyor olmanız.

Sud Jan Baloun ve Michal Scholze'nin delegasyonu bir maç için uzaklaştırıldı ve bu maç karşılığında 5.500 kron kazanacaklar. Hakemler derneği onları, uzatmada kıdemli Tye Nichols'a üç sayılık atışla faul çalmamakla suçladı.