Sanık, Most'ta kazara öldürülen çocuğun babasının ölümümü planladığını iddia ediyor

Bakec

Member
Mahkemede ona, o gün oğluna ilk kez bir içki ve oyun ısmarladığını söyledi. Sonra hem partnerinin düğününün hem de Michal Pokuta'nın sarıldığını gördü. Tamamen uyuşturulmuştu. Çocuklarla birlikte gitmesini söyledim, büyük oğlu da oradaydı. Elinde para cezası vardı, onu takip ettim ve yol boyunca yaklaşık iki metre uzunluğunda bir sopa aldı. Onu Pokuta'ya doğru kaldırdım ama o onu elimden kaptı. Çocuğun babası beni yere çekti, diye anlattı.

O zamanın sonucunda hem sarılı Pokuta'nın hem de Pokuta'nın babasının beyaz olduğunu, bu yüzden oğlunu çalışma odasına götürdüğünü ve onunla kavga etmeye başladığını söyledi. İtalyan mahkemede ifade verdi, eski ortağım ne olacağını biliyordu çünkü bana gitmemi, bunun benim için daha iyi olacağını söyledi.

Durum böyle olunca oğlumu yere yatırdım ve nefes almasını engellemeye çalıştım. Deliği numaramla kapattım. Kasadan içtiğinde oğlunun kalbinin atmadığını, öldüğünün açık olduğunu ifade etti duygusal olarak.

Sarılı baba daha sonra oğluna kaçmasını söyledi. Daha sonra huzur içinde rafta eğleniyordu. Etrafı beyniyle çevrili değil, her zaman ona güven. Her şeyin babasının olduğunu belirtti. Sanığın babası tanık olarak çağrıldı ancak ifade vermeyi reddetti.

Ona göre Pokuta'nın kadını defalarca dövdüğünü ve ona uyuşturucu sağladığını, bu nedenle kadının bir seferde sadece 38 kilo olduğunu belirtti. Geçmişte kendisinin kazanması gerekiyordu. Ölümümü gerçekleştirdi, diye anlattı.

Olay, 14'üncü taban tekerleğinin köprüsünde meydana geldi. Dosyaya göre, yirmi yaşındaki Pokuta, çocuğun biyolojik babasını onu öldürmekle defalarca tehdit etti. Daha sonra elinde bıçakla ona doğru koşmak zorunda kaldı. Ancak çatışma sırasında küçük bir çocuk vuruldu ve arkadaşı onun boğazına yumruk attı. İntikam amacıyla boynundan vurulan çocuk hayatını kaybetti.

Suçun işlendiği sırada uyuşturucunun etkisi altında olan para cezasına, cinayete teşebbüs, ihmal nedeniyle çocuğu bıçaklayarak öldürme ve tehlikeli tehdit içeren sözlü saldırı suçlarından ceza veriliyor. En kötü durumda yirmi yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalacak. Sttn zstupkyn 16 yıl boyunca ambalajında kendisi için tasarladı.

Tutuklanmasından bu yana kimseyi öldürmek istemediğini ileri sürdü. Kaçtığında sadece diğerini tehdit edebildi, bu da ilk önce çocuğun biyolojik ebeveynleri arasında sözlü tartışmaya yol açtı, İtalyan bir ara elinde bükülmüş bir sopa vardı, sonra bırakıp çocuğu kucağına aldı. ağız. Onu çıkardığım için özür dilerim. Döndü, bana doğru bir adım attı ve küçük olanı canavarın yuvasına yerleştirdi, dedi.

O ve ortağı, çocuğun annesi, çocuğun İtalyan babasının lider olduğunu iddia ediyor. Çift için sürekli sorun yarattı. Onlara saldırmalı, sapık gibi davranmalıydı.

Ölen çocuğun annesi mahkemede ikiliye Michal'in bir katil olmadığını söyledi.

Ana etkinlik Mayıs ayında devam edecek.