Şiddet! Zítka'nın destekçileri mahkemede bağırdı ve gardiyana saldırdı, aktivist gelmedi

Bakec

Member
Hakime, eğer Ztko gelip sormazsa polise götürülmesine izin verildiği söylendi.

Alobce Ztka ilk başta yakılmaktan suçlu. Teba, 2021'deki sosyal medya paylaşımında, diğer şeylerin yanı sıra, Kovid aşılarının kanın kalınlaşmasına neden olduğunu, bunun bazı insanlarda daha yavaş aktığını, hamile kadınlarda kürtaja neden olduğunu, çocuklarda beynin gelişmediğini, dejenere olduğunu ve daha sonra IQ'larını kalıcı olarak düşürürler.

Eyalet Vekili David Verner, yalnızca Ztko'nun ilk etapta kundakçılıkla suçlandığını söyledi. Bilgileri kendisine verdi, TK için dedi. Bölge mahkemesi sözcüsü Gabriela Petrskov Httlov TK, sanıkların son paragrafını bile yayınlayamayacağımızı veya paketin yetkili kişiye teslim edilmediğini söyledi.

Kapak, süresi içinde Ztek'e teslim edilmedi. Ayrıca onu polise götürmeyi de reddetti ve bu nedenle çağrıldı. Ama sosyal medyada yayınladım.

Kendisini etten, kandan ve kemikten oluşan bir canlı olarak anlatan, kalçayı kendisine karşı bir komplo olarak değerlendiren Ztko, sosyal medyadaki mesajında kendisini, idam edilen Jan Hus'a benzetmişti. 15. yüzyıl.

Düşmesi nedeniyle aralarında bir köpek bakıcısı ve çatışma karşıtı ekibin bir üyesinin de bulunduğu çok sayıda polis memuru sabahtan beri Chomutov mahkeme binasının önünde ve dışında hareket ediyor.

İnsanlar teker teker adliyeye girebiliyordu. Yürüyüş sırasında halka ve gazeteye kart verildi. Seslerin veya görüntülerin işaret olarak kullanılmasının mümkün olmadığı gerçek rüyada onun için toplam 35 yer vardı.

Mahkeme binaların etrafındaki hareketi kısıtladı. Dosyalama ofisi, yazarkasa ve bilgi merkezi dışarıda kaldı.

Ztko'nun birkaç takipçisi de içki içerek telefonlarıyla konuşmaya başladı. Rüyalarında işledikleri suçtan dolayı yargılanmalarına izin vermeyen hakimle isyan edip kavga ettiklerini görüyorlardı.

Ben onun vekiliyim. Örneğin Ztko'nun destekçilerinden biri onun adına konuşmak istiyorum dedi. Kadın hakimi görevden almakla tehdit ettiler ya da mahkemeyi şirket olarak nitelendirdiler.

Güç! onların st'sinden duyuldu. Nkte, Bea Justin Str tarafından saldırıya uğradı.

Pavel Ztko, önde gelen yerli yanlış bilgi verenlerden ve sahtekarlık öğretmenlerinden biridir. 2023'te başarısız bir şekilde başkanlığa aday olmaya çalıştı.

Ped Acem, o dönemde firari olan ve terör eylemini kışkırtmaktan suçlu bulunan Tom Ermek'e yardım sağlamak amacıyla destekçilerinden emekli maaşı topladı. Yalnızca Ztko'nun kendi ihtiyaçları için biriktirdiği emekli maaşı.

Geçen yıl haziran ayında Ztka, denetim sırasında aşırı hız nedeniyle polis tarafından durdurulmuştu. Devriye, Ztek hakkında tutuklama emri bulunduğunu öğrenerek zorlayıcı tedbirlere başvurmak zorunda kaldı. Ztko, direnişte köpek olduğunu söyleyerek kapıyı köpeğinin üzerine kapattı ve dışarı çıkmayı reddetti. Polis kapıyı açarak onu arabadan çıkardı.

Ztko, mevcut suçlamalara ek olarak zimmete para geçirme suçundan da aranıyor.

Ztko geçmişte, örneğin Prag 8. Bölge Mahkemesinde, diğer insanlarla birlikte yüksek sesle konuşmalar ve sloganlar atarak birçok sanığa desteğini ifade ettiği sırada dikkatleri üzerine çekmişti.