Slavia – Teplice 4:0, iyileşen Jurásek ilk yarıda parladı, konuk takım daha sonra oyundan çıktı

Bakec

Member
Ünlü futbolcu, lig hafta sonunu Pilsen Stadı'nda oynayacağı maçla kapatacak olan Sparta'nın liderini uzun vadede zorladı.

Ev sahibi takım, uzun bir sakatlığın ardından Kırmızılar'ın oyununa beklenmedik bir hafiflik, sürüş ve çeviklik kazandıran mükemmel Jursko'ya teşekkür ediyor. Birleştirilmiş bölümün kısaltması.

Eden'de ilk yarının son dakikaları geçerken tribünlerdeki taraftarlar onun adını haykırdı. Slavia, önemli ölçüde zayıflamış olmasına rağmen, Teplice'i en başından itibaren zorladı, ancak sihirli bir sol eli olan bir küstah olmadan su müsabakasında hedefe giden bir yol bulabilirler miydi?

Maçı dakika dakika izledik.

38. dakika: Sağ kanattan topla buluşan Vlka'nın dönüş vuruşunda Trubae topu sırtıyla bloke etti ve ceza sahası kenarından sol ayağını ağlarla buluşturdu.

42. dakika: Masopust'tan gelen kornerin ardından Ludha'nın golü sadece Wallem'e gitti, o da Jurska'nın bacağına kafayla kafa vurdu. Teknik günler yerine yumruk atmayı seçti. Pardn mermisi doğrudan size doğru.

İlk turda uluyan tek bir kızımız vardı. İkinci kez onu barın üzerine koydum. Glman bunu görmedi, ben bir test yaptırdım, Jurassic Club'ın web sitesinden alıntı yaptım. Hapisten çıktık ve beşten önce iki aptal bardak aldık. Esas olarak ikincisi kod, balon düştü ve Jursek özür diledi, Chaloupek ise pişman oldu.

Eğer ikinci yarıda Chaloupek'e yaptığı faulle kendine yardım etmeseydi, maçın sonunda sessiz bir hat-trick yapabilirdi. Ligin ilk 11'inde ilk 11'de başlamasına rağmen sahada zorlandı ve 64 dakika sahada kaldı.

Teknik direktör Trpiovsk, Avrupa Ligi'nde AC Milan ile son 16 turu arasındaki düellolar arasında kadroda beş değişiklik yaptı. Tutuklanmasından bu yana Hole, Doudra, Zmrzl, Chytil ve Provod oynamadı; onların yerine Ogbu, Van Buren, Jurek, Wallem ve ilk olarak Jursek geldi.

Özellikle ilk yarıda dominanttık, oyunu çalmayı başardık, takımı baskı altına aldık. Belki daha fazla gol atabilirdik ama baskılı oynadık, iyi hareket ettik, iyi bir kombinasyon oluşturduk. Performanstan memnunum, bugün bunu net bir şekilde başardık. Ayrıca bazı oyunları okuduk, oyunu değerlendirdi.

Uzun bir süre, Kurt'un steli, birçok köşe vuruşundan birinin ardından ceza sahasında tek başına süzülen ilk taş olarak düşünülebilirdi. Balon krepi yere sana doğru tıktı ve santimetre farkla ıskaladı. Ana tribünden bakıldığında Cykalo'nun topun kaleden çıkmasına yardım ettiği görülüyordu ancak korner kullanılmadı.

Slavia Obtav'da boğazlarını ısıtarak stellere düşüyorlardı. Yazın Eden'e nakledilen kulübe, gelecekteki simbiyoza karşı kendini korumak için kendini parçalayabilirdi. Uzun bir süre konuk takım tek penaltıyı, on dakikadan az bir süre sonra on beş metreden dışarı çıktığında aldı.

Teplice daha sonra bir kez daha gitmekle tehdit etti: Stak, topu kaleye sokmayan Erepkai'ye doğru topu eldivenlerinden kaydırdı. Sadece ona vurdu.

İkinci yarının sonunda araç kullanmak tehlikeliydi ama hemen yanında Stdaj Bernek yüzüyordu.

Sonuç çok iyi değil ama özellikle ikinci yarıda sinyallerimiz vardı, imkanımız vardı, uzaktan yıldızlar 20'li yıllarda bitirebilirdi, ne yazık ki Zdenek Frala adına. Kurtarmada kaybolan ve önceki turlarda sizi pek ısıtamayan oyuncular potansiyellerini gösterdiler. Beni terletti.

Prag'daki takipçileri ilk başta kaybetti. Şu ana kadar galibiyet ve iki beraberlik elde ettiler ve bu da onları masanın sessiz ortasına getirdi. Ancak Slavia'da ilk 11'de birkaç önemli oyuncu eksikti: Kuzeydeki Fila, Labk ve Hronek, Eden'den gelen konuk olmalarına rağmen onlar kadar oynayamadılar. Defans oyuncusu Krifalui kışın Slavia'dan Teplice'ye transfer oldu ancak kas sorunları onu ilk milli maçın dışında tuttu. Bu arada Mısırlı Jsir ikinci yarıdaki sakatlıklar nedeniyle çok acı çekti.

Bu arada vuruş sırasında Slavia oyunun gidişatını nispeten sakin bir şekilde kontrol etti. Hayatta kalan Masopust'tan sonra Vlek kaptan şapkasını taktı ve arka sıradan sürekli çevresindeki parkları yönetmeye ve teşvik etmeye çalıştı.

Van Buren'in iyi bir işinden sonra, Knapek'le mücadelede uzun bir sprint yaptıktan sonra vuruş yaptı ve bir saatten az bir süre oynadıktan sonra, Jurek tarafından sinirlendikten sonra, bu glo Wallem biçiminde sigorta ekledi.

Ve uzun?

Seyircilerin yoğun alkışları arasında, akşam mentorluk yapan otuz yaşındaki Tonk Tecl, lig sezonunda ikinci kez sahaya çıktı. Tijani futbolcusu ikili devre arasında oflayıp puflamasaydı gol atabilirdi.

90 dakika boyunca çalışan Jurek, son kurtarma operasyonundan sonra Teplice'ye ulaştı.

Eden, Perşembe günü Avrupa Ligi son 16 turu rövanş maçında İtalyan devi AC Milan'a karşı 2:4'lük bir mağlubiyetle tekrar oynayacak.

FORTUNA:LİG 2023/2024

10.03.2024 15:00

Nhradnich:
O. Zmrzl, L. Provod, M. Tijani, J. Sirotnk, M. Tomi, T. Hole, A. Mandous, S. Tecl, D. Doudra, J. Boil, M. Chytil

Karar: J. Machlek – J. Kubr, P. Antonek

Vahşi şair: 17.464 (kapasitenin %90'ı 19.370)

Çevrimiçi rapora tıklayın