Teplice keşfi Jásir: Zlatan, idolüm. Futbol benim için de bir savaş gibi

Bakec

Member
Premier Lig kulübü Pazartesi günü Tonko'nun Al Ahl ile olan sözleşmesini beş sezon daha uzattığını duyurdu. Ve cam hayranları bundan memnun. Spor editörü skl tpn Vachouek, takımımızın önemli bir parçası haline geldiğini söyledi.

El Ehl bir kavramdır. Yüzyılın Afrika kulübü ilan ettiler, hatta Kara Kıta'da lig şampiyonu olduğu dönemde bile Mısır şampiyonluğunu kırk defadan fazla kutladılar. Oyunun yükselişe geçmesi ve transfer şartları nedeniyle onunla pazarlık yapmak Teplice yönetimi için büyük bir telaş.

Jsir birileri tarafından pohpohlandığında biz de korunacağız. Al Ahl ile Avrupa'ya satışlar için belirli bir sözleşme yüzdesi üzerinde anlaştık. FK Teplice'nin editörü Rudolf Epka, Mısır'da veya dünyanın herhangi bir yerinde devam edecekse bunun paranın bir yüzdesi olacağını söylüyor. Al Ahl bunu ekibinde kullandığında net bir mali ikramiye alacağız. Bu, kulüpler dünya şampiyonası düzeyinde sıkışıp kaldığımız anlamına gelecektir.

Muhammed Jsir

22 yaşında, 193 cm, 88 kg

Mısır'dan futbol tonk. 2022 kışında büyük kulüp Al Ahl'dan Teplice'ye katıldı ve ilk maçına 2 Nisan 2023'te Hradec Krlov'a karşı çıktı. Şu anda 25 maça çıktı, ilki forvet rolündeydi, Sparta adına iki gol attı ve üç asist ekledi.

Başlangıçta, Stnadle'da Al Ahl ile bir işbirliği sözleşmesi hazırlıyorlardı, ancak sonunda başarısız oldular, ancak oyunu getirdiler. Mısır devinin akademisinde çalışan Michal Proke tarafından önerildiler. Ve Jsir bunu anladı.

Sırf somatotipi nedeniyle ona çok ilginç geliyordu. Uzun boylu, zayıf, yaratıcı, teknik açıdan oldukça donanımlı, genç. Ve destanı yazan yüz milyon insanın yaşadığı ülkenin en iyisi olan elit akademiden çıktı.

Şu anda 22 yaşında olan ve bazen Jsir Nr olarak anılan Jsir, 2022 kışında Teplice'ye transfer olmuştu ancak hafta içinde sakatlanmıştı. Diz arkasını yırttı. Sopa sayesinde kas dengesizliğine neden olan kısımları güçlendirdi. asem bko'nun arkasına geçerek istatistiklerini geliştirdi.

Zdenek Frala yedek kulübesine girdikten sonra lige de katıldı; onu tanıyordu ya da daha önce genç antrenör olarak emri altında bir genç vardı. Geçtiğimiz Nisan ayından bu yana, Jsir elit takım arasında 25 ilk maçına çıktı ve bu asistlere iki gol daha ekledi. Hem sonbaharda Spart şampiyonasında, hem evde hem de deplasmanda.

Mısır halkı ve taraftarları her zaman arkamda ve beni destekliyor, bu goller onlar için özeldi. Benim için üzüldüler ama artık geride kaldı ve karanlığıma yardım etmem gerekiyor, diyor Jsir. Bu arada Instagram hesabını 15.6 bin kişi yani Teplice'de yaklaşık 100.000 kişi takip ediyor.

Tonk, Mansoura kenti yakınlarındaki bir köyden geliyordu ve onun futbol sevgisini miras almıştı. Onu o kadar çok yemiştim ki. Biz bir futbol ailesiyiz, öncelikle o mm'nin en büyük destekçisidir. Urit ve babası onun kaydettiği ilerlemeden gurur duyuyor olmalı. Batı Avrupa için büyüdüğünü düşünüyorum. Onun somatotipi gerçek ve benzersizdir. Kafası harikadır ve çok hızlı gibi görünmese de destansı bir karaktere sahiptir. Belirleyici kriter, asırlık gol atabilirse, sahada çok geçerli olacak.

Geçen Nisan ayında oyundan atılan kaleci Tom Grigar'ın yerine Mlad Boleslav'a karşı oynadığı maçta da kaleye çıktı. Birkaç dakika Remzu'ya vurdu.

Jsir, Avrupa'da ilk başta iletişim engeliyle mücadele etti, hatta ikincisinde bile. Çek bir kız arkadaş buldu, dili öğrendi, kendi dairesi var. Yanında yirmi yıldır saklanan Lübnanlı ajan Feras Ali var.

Teplick tonk Mohamed Jsir Nr (solda) ve Slavia'dan Christos Zafeiris

Kabinde, 193 santimetre boyunda, Mısır güneşi gibi ince, iyimser, gülümsüyor. Gülümseme konusunda iyi, pozitif, mükemmel uyum sağlıyor, destan onu övüyor.

Mısır piramitleri henüz tırmanmadı. Zirvesi yüksektir. Eğer Barselona'da veya İngiltere Ligi'nde oynamayı başarırsam, büyük olaylardan sonra Jsir olurdum. Hayalim rüya oyunuyla tanışmak. Ve böylece herkes benim hakkımda iyi konuşuyor. Bu arada Teplice'de de olaylar yaşanıyor.

Jsir bir gün ben de vt kulüpleriyle ve antrenör Frala'yla ilgileneceğim

Şu anda Teplice futbol kulübünün hiyerarşisinde üçüncü bir isim var, teknik direktör Zdenko Frala, ancak teknik direktör Mohamed Jsir'in harika bir geleceği var.

Tipolojisi kesinlikle ilginç, kendi üzerinde çalışmak, gelişmek isteyen bir oyun. Kabinin bile bununla donatılmış olduğunu söyleyebilirim. Bir gün sadece bizim için değil, sizin ve kulüpleriniz için de ilginç maçlardan biri olmalı, antrenörümüzün 22 yaşındaki forvete iltifatı.

Bu arada, sadece kadronun ana parçası değil, aynı zamanda hemen hitlerle dolu bir adam olarak çimlerde oynuyor. Birinci ligde sadece iki golü olmasına rağmen çok fazla golü var; her ikisini de Sparta'nın yüz şampiyonluğunda attı.

Onun için bu, Teplice'deki sıkı çalışmasının bir ödülü. Sağlık sorunları yaşıyordu ve bundan dolayı üzgündü. Yavaş yavaş bu ortama ve dikenli sürecin karmaşıklığına alışmak için elimizden geleni yaptık. İlk başta atın yan tarafına baktı ve sonra yayla yavaşça onu takip etti, bu söylemeye gerek yok ama artık yolun sonunda Mısırlıyı dizginlerde tutuyor.

Teplick Mohamed Jsir, Pardubice ile yaptığı maçta boşa giden çabanın ardından.

Onun Müslüman inancı, zorlu süreçte, örneğin Ramazan ayında, sıkıntılara neden oldu. Şu ya da bu Fral'la bir sorunum yok. Bunu biliyoruz, buna katılıyoruz. Çenesini kapalı tuttuğunda bu onun için sorun değil, bizim için de sorun değil. Bu duyguya sahip olan tek kişi o değil. Kou, Ramazan geldiğinde birbirimize bağlandığımızı, buna nasıl tepki vereceğimizi bildiğimizi garanti ediyor.

Jsir, Esk'te yavaş yavaş saçlarını çözdü, kuşu buldu. Ancak önümde hala uzun bir bisiklet listesi var, ilki temel Teplice serisine geçmek. Sanırım bu bir oğlan. Sağlığına kavuştuğunda ve bazı yan etkilere yenik düşmediğinde, onu bundan koruyacak tek şey, bir gün bana layık olduğunu kanıtlayacağı gün, Frala'nın günüdür.