Teplice şampiyonluk için grubun önündeyken Frťala yanıt verdi: Ateşin yok mu?

Bakec

Member
Frala yollarında çıldırmayın, tepelerden sonra ayaklarınız yere bassın. Kluk km, oynadıklarımız değil, her zaman en yakın kurtuluşla tanımlanacağımızı kendi kendine tevazu ile felsefe etti. Ama elbette masaya bakmak daha güzel.

Yakında Frala'nın kilisenin başına geçmesinin üzerinden bir yıl geçecek ve Frala onun yönetimi altında da değişmedi. Onları vuruşlarda görebilirsiniz, koridorlarda görebilirsiniz. İktidar döneminde çorbanın çekici olmadığını düşünenler geçmişe karşı bir kaymadır. Birleşik kazan karanlıkla gider.

Taraftarlarımıza teşekkür ederiz, bir şeyler ters gitse bile 90 dakika boyunca bizi destekleyin. Ctm, onlara çok fazla enerji sağlıyorsun, Frala'yı ve oyunu terletti. Bu da bir faktör. Oğlanların nasıl kıçlarını yakalayıp bindiklerini görüyorlar ve kendilerini pek iyi hissetmediklerinde seyircinin yardımıyla kendi yeteneklerine olan inançlarını yeniden kazanıyorlar.

Bütün sonbahar boyunca kendi evlerinde Teplice'yi iki kez yendiler ve iki maçta da bunu kazandılar. Ve iki kez gitmek için Stnadlo'ya koşuyorlar: Cumartesi öğleden sonra Karvin'e karşı, Pazar günü Liberec'e karşı. Ancak büyük favori rolünde olmayan Karvin'e karşı çıkartmayı reddetti.

Şu ana kadar sakatlanan kaleci Grigar dışında başlangıç 11'i değişmedi. Ancak hastalık olmasaydı tutuklanmasından bu yana son kez erepkai'ye binmek zorunda kaldı, Slovak tonkasını işaret etti.

düşmeye karşı lutomod, savunma tarafından daima engellenen kademeli bir akışı bir araya getirdiler. Piyadelerimizin optimal olmadığının farkındaydık. Ancak bazen bunu basit tutmanız gerekir, aksi takdirde bu durum utangaç olmanıza neden olur. Ve Frola'nın Slavia'dan kış ithalatı adını verdiği Labek ve Krifalui'nin ayrılmasıyla piyadelerimizin kalitesi ve kalitesi değişecek. Dürüst olmak gerekirse oyunumuzun hatasız olduğunu söyleyecek durumda değiliz.

Seyirci keyif aldığı için öncelik veriyorum. Verimliyiz, teşvik ediyoruz, oyuncular çalışkan ve agresif. Kendilerinin ve başkalarının eylemleriyle içlerinde ne olduğunu göstermek için büyük bir fırsata sahip olduklarını fark ettiler. Frala, e-saldırılarının boşuna olmadığını söyledi. Artı, karanlığın girişi ve ruhudur.

Trenr'in istisnası. Ludhu tahtalarla kapatılmış kulübenin önünde tereddüt etti

Son turda, her ikisi de sakat oyuncular için başlangıç dizilişine adım atmak zorunda kaldı, köride ortada ve birinci olarak, birinci lig mücadelesini baştan yakalamayı başardılar. İki futbol golünün koşu uzunluğu birbirinden farklıdır. Olomouc takımından Tade Stoppen iki gol attı ve takım arkadaşı Vta Benee adına kırmızı kart gördü, golü Richard Ludha attı ve Teplice 2:0 galibiyetini kutladı.

Orada kaçınmayı başardığım iki durum vardı. Umarım onlara yardım etmişimdir ve bu böyle devam eder, diye gülümsedi 23 yaşındaki kış santrali.

Zdenek Frala'dan tahtalarla kapatılmış kulübenin önünde Teplice'nin artık modasının geçtiğine dair bir yorum duydu. Yeni bir takımda beklediğimiz performansla kendimizi tanıtmak kolay değil. İki önemli anda bizi kırdı, bu yüzden kabinin önündeki performansını tamamen hayrete düşürdüm. Koç, Tome Grigara'nın yerini almasına sevindiğimizi ancak bir açıdan iyi bir kariyere sahip olmadığını belirtti.

En sıcak hayranlar bile yeni gelen oyuncunun performansını takdir etti ve kurtarıştan sonra adını seslendi. Beni çok terletti. Harika bir atmosferdi, her şeye sahipti, ilk kez evinde Teplice formasıyla başlayacağı için heyecanlıydı. Yedek kulübesine dönmek anlamına gelse bile Grigar'a acil şifalar diliyorum. Öncelikle sağlığı yerinde, umarım yakın zamanda birlikte olurlar. Umm olarak elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Grigy'nin dönüşünden sonra yakalayabilirsem yıldızlarda olur. (ikisi birden)