Üçüncü günün sefaleti unutuldu. Svoboda, Sluneta'daki askeri ateşe öncülük etti

Bakec

Member
Vera'nın suratına büyük bir tokat yedim, karanlığıma verilen cevap kesinlikle harikaydı. Bugün iniş için vtm pisti ile gittik, yüz çeşit anceye izin vermedik, bu da büyük bir etken oldu. Maçın geri kalanında yüzde yüz oynadığımız gibi, bir gün önce yeni takımla ilgili hayal kırıklığına uğrayan Danimarkalı teknik direktör Tom Grepl ter döküyordu.

Vlenk'in azmi mağlubiyeti takdir etti Jan Otnar: İyi bir performans sergiledik. Dn enerji gösterdi ama yapabileceği tek şey buydu. Kurtarmak için iç, bizi ez, enerjiyi, dayanıklılığı artır. Nedir bu onlar? Bunu da çok zekice yaptılar, tepki veremedik. Beklediğimden değil ama aynı oyuncularımız son dakikalarda oynadığında bugün enerjimiz düşüktü.

Tanrı'nın Annesinin rüya olayının kutlandığı gün (zamanlar)

69:83'lük üçüncü mağlubiyetin ardından Vlenci başlarına bir şeyler döktü, giriş ücretindeki performansı hakkında konuştular. En iyi hoşgörü, iki dakika sonra yeniden harekete geçen mücadeleci tavırlarıydı ve diğer şeylerin yanı sıra, Kroutila'nın iki üçlük atışı, rakibi mola vermeye zorladı.

Maroldovka bouila'sının biletleri tükendi, ancak kemik kafalı kararları nedeniyle bile her iki tarafın da oyun kararları genellikle şaşkınlıkla karşılandı. neekan pivot Karlovsk çok çalıştı, üst üste sekiz sayı ve ilk yarıda 12 sayı attı; bu, konuk takımın sadece eksi yedide olmasına önemli bir katkıydı. İç saha temsilcisi Svoboda oyuna girdi ve iki çeyrekte 19 sayı kaydetti.

Vera bizim oyunumuzu oynadı ve Svoboda'yı savundu, bugün bize 33 sayı verdi. Merhum Jan Karlovska'nın cesedini kesinlikle kazanamayız. Yetenekli olduğumuz ve basketbolun çok daha fazla olduğu gün, onların oyunu kışkırtmak ve kesmek.

İkinci yarıda Ogundiran'ın üç sayılık basketiyle Grepl'in farkı çift hanelere yükseldi. Ve Dn açlıkla koi dl'nin peşinden koştu, kaçtı ve +19'a doğru ilerledi. Bir zamanlar liderlik yapmamış olan Sluneta, bir süreliğine çılgınca çekişmeye devam etti, ancak evinde hızlı ters akıntılar tarafından güvenilir bir şekilde cezalandırıldı.

Vera, sezonun en kötü performansıydı ve kurtarış sonrası taraftarımızın önünde bunu yapamayız dediğimiz Danimarkalı d Jan trba'nın yüzündeki maskeyi çıkarmasını resmetti. Bugün neler yapabileceğimizi gösterdik. Sun'ı mümkün olduğu kadar farkla yenmek ve onlara kazanabilecekleri konusunda tek bir umut bile vermemek istedik. Ve bu bizim irademiz sayesinde mümkün oldu. Bunun bir sınır olmadığını, meme hrt'nin biraz daha iyiye gidebileceğini düşünüyorum.

Güvence altına alındı, Rowan Svoboda ile kavga etti, ikisi de teknik faul aldı, Amerian'a faul yapıldı ve yürümesi sportmenlik dışıydı ve beşinci raunttan sonra öldü. Gökyüzünde kaybolurken ampliden ilk önce onun vurduğu duyuldu.

Lamb Autrey st'den Dnu'ya karşı, ardından Tom Pomiklek geldi.

En azından duşlarda ılık suyu vardı, Svoboda onu itti. Honza'ya potanın arkasından yaptığım faul onu kafasının etrafından yakaladı. Ona fiziksel olarak saldırmaması gerektiğini biliyordum, bu yüzden ona sözlü olarak başladım. Sen sert olacaksın, o piost olacak.

Danimarka tarafındaki özgürlük Ogundian (17), Walton (16) ve Kroutil (13) tarafından desteklendi. steck Karlovska 16 sayıyla kişisel rekorunu kırdı, Nichols 15, Pecka ve Martin 12 sayı attı. Benim on altı puanım aslında onun sayesinde, çünkü kazanıp taraftarlarımızın önünde seriyi bitirmek istiyorduk, Karlovska adına üzgünüm.

Bu arada Slunet'ten sağ kurtulanlar Sud Dn. Bu kural, 5. maçın yarı finalinin yığın salonunda yapılacağı Cumartesi günü de geçerli olacak mı? Mobilya savaşı yine üzücü olacak. Ve hatta belki bir diş.

Kooperativa Narodn Basketbol Ligi mu

Yarı final play-off'u – 4. tur

BK Armex Dn – BK Sluneta st ve Labem 102:73 (27:21, 49:42, 72:62)
En yüksek nokta:
Matj Svoboda 33, Ogundiran 17, Walton 16, Kroutil 13, Pomiklek ve Trba 6'şar, Karlovsk 16, Nichols 15, Martin ve Pecka 12, Rowan 8. Vahşi: 1200 (tükendi). Seri Durumu: 2:2.

Kol