Ústí için bir şok olan, çok seyahat eden Šotnar sezonu bitirecek. Bir centilmenlik anlaşması yaptı

Bakec

Member
Her şey için Honz'a itibar etmek istiyoruz, umurumda bile değil. Bir antrenörün profesyonel hayatı böyledir. Honza benimle büyük bir cila hazırladı ve buna minnettarım çünkü küçük cilaları sevmiyorum. Hrub, “Kişisel olarak Güneş'i destekliyorum ve onu yükseltmek için yüzde 120 çaba göstereceğime söz veriyorum” dedi.

Yedi yaşındaki otnar, yeni nesil antrenörlerin soyundan geliyor. St nad Labem'deki çalışmaları sayesinde hem büyük bir itibar kazandı hem de Çek milli takımında Diego Ocampo'nun teknik direktörlüğünü yaptı. Geçen yıl Nymburk'un alınmasından bahsediliyordu, ancak artık Elbe'nin Pardubice'ye doğru akışının tersine hareket etmesi daha muhtemel.

Eğer herhangi bir şeyi onaylamazsa bunu uydururum ve diğer tarafları kötü duruma sokarım. Diğer görevim ise bu konularda beni temsil eden acenteyle çalışmaktır. Teklifin bittiğini, hem kendim hem de ailem için en iyi olanı seçmem gerektiğini belirten otnar, bir yabancının da başvurduğunu ifade etti. Ancak esk'te pek fazla araba kullanamadım, bu yüzden esk pazarında yer edinmek istiyorum.

Sluneta st nad Labem galibiyeti ve A1 grubuna yükselmeyi kutladı, sağdaki genel menajer Tom Hrub, ortada Jan otnar

Sluneta ile beş yıl içinde sona erecek bir sözleşmesi var. Bu nedenle diğer kulüplerle görüşmelere katılmak istemedim. Hemen yüz kişiyle bir anlaşmaya varmak istedim, bu da bana Tom Hrubho'nun şahsında maksimum başarıyı sağladı. Otnar amirine onun ne yaptığını, nasıl davrandığını çok iyi biliyorsunuz, dedi.

2022 baharında birlikte yeni bir sözleşme imzaladıklarında Hrub, teknik direktöre de yüz tane söz vermişti. N ilişkisi standardın üzerindedir. Genel müdür, kendisine kesinlikle rekabet edemeyeceğimiz daha kazançlı bir teklif gelmesi durumunda ve bu şimdi gerçekleşti, sözleşmenin feshi konusunda anlaşacağımıza dair bir anlaşmamız vardı dedi. On üç gün sonra Honza beni aradı ve kibarca anlaşmamıza başvurup başvuramayacağımı sordu. A j anlaşmaları ctm; Ödeme aldığım sürece benimle sözleşme imzalamana gerek yok. Vichni, Honza'nın iyi bir kariyer istediğini biliyor, önünde çok uzun bir zaman var. Ve bir gün onun kişisel kariyer hedefi olan Hollanda'nın teknik direktörü olacağını biliyorum.

Otnar'ın ayrılışı sır olarak kalacaktı, Güneş'ten ayrılacağı söylentileri dolaşıyordu. Bu yüzden Hrub sana onun hakkında bu kadar resmi bilgi verdi. Ben ne istersem, kamuoyunun sürekli baskısı altındayım. Kesinlikle harika kızlarımız ve basketbolcu adamlarımız var, her zaman çok eğleniyoruz. Bu yüzden onlara minnettar olmak istiyorum ve motivasyonunun işlevini anlattı.

Salı günü antrenörle ilgili her şey kabinde açıklandı. Ve sezonun zirvesi. Zamanlama yanlış ama biz profesyoneliz, güneş altında değil. Oğlanların bununla uğraşması gerekiyor. Her birimiz kendimiz için, hatta kız kardeşlerimiz için bile en iyi sonucu isteriz. Bunun tuşlara bir zarar vermeyeceğini biliyorum ama tam tersine birleşecekler ve öyle bir sonuca ulaşacağız ki, burada yıllarca konuşulacak, diye bağırdı Hrub enerjik bir şekilde.

Basketbol Alpe Adria Kupası, Sluneta st ve Labem – Spisk Rytieri. gövde eğitmeni Jan Otnar.

Üst yapının bitimine beş tur kala Sluneta, bu sezon evinde ikinci kez kazanan Nymburk'un arkasında sansasyonel bir ikinci sırayı aldı. Ortada, o gün derbiye biniyorum ve cuma günü sekiz odalı amfinin güvertesine geri dönüyorum.

Benim için sezonun sonunu getirmek benim görevim. Suns'ın teknik direktörü olarak son maça kadar kafamın dolu olduğunu taraftarlarımıza, maça ve çevreye duyurmak istiyorum. Ve kendimiz için belirlediğimiz sezon öncesi hedeflere ulaşmak istiyorum. Tecrübeli antrenör, bunun benim için alfa ve omega olduğunu söyledi.

Kabaca söylemek gerekirse, benzer. Honza kendine çok büyük bir baskı uyguladı ama bu aynı zamanda yanlarda da var. Gidip de umursamıyor gibi değil! bunu telafi eden genel bir tavır gözlemlendi. İsimlerle yoğun temas halindeyim. Karar verdiğimiz günü konuşalım.

Otonarla kimliği bilinmeyen iki genç stajyere eğitim verdi. Hiç uyuyamıyorum ve durumdan endişe duyuyorum ki bu benim için kişisel olarak hiç de kolay değil. Pazartesi öğleden sonra şoför Honza'yı görmeye gittiğimde ve sabah dikenli ağacın üzerinde olması gerektiği için onu azarladığımda bunu ne kadar sevdiğimi hatırlıyorum. Bazıları bana deli olduğumu söyledi. Profesyonel koçluk kariyerine başladığımız için mutluyum, Hrubho ter döktü.

altyapı antrenörü olarak çalıştığı memleketi Litomice'den ayrıldı ve Kasım 2021'de NBL'ye taşındı. Yedek kulübesinde Antonn Pitckho'nun yerini aldı. Ve Sluneta, göz kamaştırıcı olmayan bakışlar altında ayrıldı ve kulüp sevgililerini birbiri ardına bıraktı. Üst üste 11 tarihi galibiyet elde etti, ligde yarı finale yükseldi ve 122 puanla kendi rekorunu kırdı. Ve geçen yıl, uzun bir aradan sonra, şu ana kadarki en yüksek sayı olan beşinciliğe yerleşti. Ona göre bu yıl sıvanacak ve dövülecek.

İmrenilen madalyayı kesme hatası. Otnar tam pardla bölünecek mi?