Viagem'de patlama. Yeni antrenörler, futbol tarafından sevilmeyen bir patron ve baştan çıkarıcı bir sunucu var

Bakec

Member
Yeni spor menajeri Luk Zoubele basın toplantısında, açık hedefin dolu bir masayla çıkmak olduğunu, böylece ilk önce bitirip çıtayı oynayabileceğimizi duyurdu. Exligist sağlık sorunları nedeniyle kariyerine son verdi ve yeni görevine başladı.

Sadece o değil.

Patrik Jasensk, Martin Proke'un ardından editörlük görevini devraldı. Operasyonel ve teknik editör genç Vclav Koek'tir ve Lta yalnızca Steck futbolunda yer alır. Koek, Proke'un Viagem ile kulüp arasında bir bağlantı rolü oynadığını, şirkette yeni öldüğünü, bu yüzden burada da birinin onun yerini alması gerektiğini söyledi.

Kulübün yönetim kurulunda yer alan Jasenskho için yeni bir dünyanın kapısı açıldı. Futbolla hiç ilgilenmiyorum, benim için oldukça yeni bir ortam. Birisi bana ne derse desin, birkaç kuruş kazanmaya çalışıyorum. Acemiler arasındaki acemi, anladığım kadarıyla, öğrenmeyi daha çok seven yönetici bir kadın olarak ele alalım, diye açıkladı. Şirkette ilk soru, çok sayıda davetli de dahil olmak üzere sorunun belirlenmesidir.

FL'nin başlangıcından önce FK st nad Labem'in basını, ne de 2024. Patrik Jasensk, FK st nad Labem'in yeni yönetici editörü.

Bu yüzden sert olacak gibi görünebilir. Ben çok iyi bir insanım, insanları severim, diye gülümsedi. Luk'un ya da antrenörün onu yenmemesi gibi bir sorun yoksa spor salonuna gitmeyeceğim.

Prag'da çalışacaksa kendisini Koek temsil edecek ve şöyle açıkladı: Şirket içi anlaşma, spor işletmesini spor menajeri ve antrenörü ile el ele temsil etmem yönünde. Bay Jasensk, şirkete bağlı olmanın garantörüdür.

İki yıl önce ikinci ligde yer alan, 2010/11 sezonunda ise birinci ligde yer alan Steck kulübü, profesyonel bir rejime doğru ilerliyordu. Takımın uygulamasını değiştirdi, Slovak teknik direktör Branislav Sokoli, asistanı Michal Slabho ve kale antrenörü Juraj imurka olan Daniel Sochor tarafından yedek kulübesinde bırakıldı.

Sonbaharda memnun kalmadık. İlişkiyi de kopardık ama bireyseldi, dolayısıyla dibi yoktu. Zoubele, Vuvozovkch'un bir şans oyunu olduğunu iddia etti. Yeni teknik direktörün asıl hedefi ilgi çekici bir oyun planıyla takımı etkilemek. Hazırlık aşamasında büyük bir değişim gördüm.

Profesyonel dünyaya adım atmak iki desteğe de yakışmadı çünkü Chodora iş yüzünden, Hudec yüzünden öldü. Yeni gelenler arasında Dukla'dan damızlık Ervenka, Petice'den Bune, İkova'dan Bezin, Tince'den Bouguetout, liderler Velvar'dan turner Richter ve gençler Tomk ve Jirnk yer alıyor.

Gençlerle mümkün olduğunca iş birliği yapmak istiyoruz ki oğlanlar da oyuna girmenin mümkün olduğunu görsünler diyen Zoubele, Koek ise tecrübesine rağmen gençler arasındaki gerilimi fark edemediğine dikkat çekti. Birincisi: Ben gençliğin liderliği altındayım, dolayısıyla onunla koordinasyonu sağlamak bana düşüyor. Sblen. Ama bu bir bölünme değildi, şişmiş bir balondu.

Pazarlama balonu kesinlikle Viagem tarafından şişirilecek. Sonbaharda, bir milyonluk sponsorluk karşılığında şampiyonaya girmesi gereken bir çocukla ilgili yolsuzluk vakası, birkaç kez, hatta bir kez dünya çapında heyecan yarattı. Kulübün kadmiyum koyunları kokmuyordu ama uzun süre kendisinden söz edildi.

Clash of the Stars'ın ring kızı Ta Bystroov, futbol istasyonu nad Labem'in yeni sunucusu.

Kışın bile pazarlama departmanı, moderatörü ve Bayan Valeria Herinová'yı kovarak kulübü şaşırttı ve bunun yerine, tatili sırasında Brezilya'nın efsanevi stadyumu Maracan'a Viagem formasını sarışın vermesine rağmen getiren seks bombası Tu Bystroová'yı kiraladı. Andrea'ya bir mola.

Arkadaşlarım benden oyun oynamamı istediğinde bile sosyal medyayı hiç kullanmıyorum. Bunu yargılamak istemiyorum, bu benim rolüm değil. Futbol ortamının muhafazakar olduğunu biliyorum, bu benim açımdan diken oluyor. Ama halk tarafından yönetiliyorlar, bakın nasıl sınırları ve korkulukları var. Ve bunun için git. Yeni antrenörleri Sochor, bunun bazen beni çılgına çevirdiğini, bunun bir kaza olmadığını savundu. Baskı, tembellik, PR gibi etkiler umurumuzda değil, bir ay olacak, bir vuruş olacak, karar orada verilecek. Bunu BM'ye kanıtlayabilecek noktaya gelmemiz lazım.

Günlerden çarşamba ve bahar çarşamba günü kendi sahasında yedi maçla başlayacak, bunlardan ilki akşam saat altıdan itibaren Bek Jablonec ile Pten'de oynanacak.

Sochor: Güçlü bir motora sahibiz

Sonbahar takvimine ilişkin görüş Labem yakınlarındaki bir futbol taraftarı için pek iyimser görünmese de, takımın yeni teknik direktörü Daniel Sochor iyimser. Pes, Elo v'ye karşı 10 puan kaybetti ve Arma baharın sonunda yeniden ikinci ligde yer alacak. İçsel bir mesajım var ve başarma hayalim var, Sochor kararlı, ancak FL'nin düşmesinden sonra görevden alınan Slovak Branislav Sokoli'nin yerini aldı.

Kış antrenmanı yeni takımın elindeydi, ancak sonunda en zorlu rakiplerle maçlar düzenledi. İkinci lig oyuncuları Varnsdorf ve Pbram başarılı olamadı ancak bu bir başarısızlık değildi.

Hazırlığa keyif katmak isteseydik, içine bir poad atabilirdik ama bu işe yaramazdı. Kaybettiğimizde bile motorumuz güçlü. Hatasız oynamaz, Manchester City de öyle. Her zaman peşimizden koşacağınızı ve hepimizin olmak istediği yerde olacağımızı biliyorum.

FK st Radim Novek'in son kalecisi fotoğrafının arka planında sopa antrenörü Daniel Sochor.

Oyunun haritası, yani Arma'nın kendini göstermek istediği tarz, Sochora'nın hazırlığının sonucu değildi. Oyunun haritası öyle bir hata ki, üzerimde bir oyun gibi, sanki derin bir blokta, bir kutunun içinde. Sadece onun hakkında kapsamlı bir fikir, diye açıklıyor.

St'nin geri kalanına hakim olacağını varsayarsak. Saldırgan olmak istiyoruz, özellikle diğerlerinden daha güçlü olacağız ya da en azından onlar kadar güçlü olacağız. Sochor, bana daha fazla güvenmemiz ve oyunu kontrol etmemiz gerektiğini söylüyor; hazırlık aşamasında bu rakiplerle bile birkaç yüz kez bunu başarabildik.

İlkbaharda, bekar sri yedi ev hayatına girecek, bundan sonra ilerlemesi ve hırslarıyla ilgili işlerin nasıl olduğu çok daha netleşecek.

Perspektiften öyle görünüyor ama ben onun kademeli adımlarla ilerleyen yolda benimle birlikte ilerlemesini isterim. Yedinci turda ne olacağını, onuncu turda ne olacağını göremiyoruz. Ne zaman pbh olsa, o sadece burada ve sensin. Ben olaya böyle bakıyorum ve Most ile Ikov'un büyük kalesinin de böyle öğütülmesini istiyorum. Önlerinde ilk kurtarma ekibi varken, bir hafta sonra ne olacağıyla ilgilenmenin benim için faydası olmayacak. Ve bir vuruşta bu şekilde işler; avcının savunma standardıyla nasıl ateş edeceğini değil, onu nasıl savunacağını düşünmesi gerekmez.

Sochor, Bek Jablonec ile bahar başbakanlığı için kadro konusunda net. Sonbaharda değil yarı yarıya olacak. “Yaklaşık iki haftadır kafamda hazırdı, dolayısıyla iki isim var” diye açıklıyor.

Viagem mola sırasında birçok takviye aldı; bunların en önemlisi forvet Marek Ervenka, forvet Daniel Richter ve bek David Bezina'ydı.

Hepsi oyun savaşçısı, üzerime nasıl davranılacağını biliyorlar, sakinler, yaratıcılıkları var, akılları var. Mozaik karaktere sahip olmalıdır. Birisi içe dönük, birisi iletişimci, liderlere, su taşıyıcılarına, eğlenecek birine ihtiyaç var. Çok kişilikliyim. Sochor, Vichni'nin kişinin kendi ihtiyaçlarını bir kenara bırakma ihtiyacının varlığına saygı duyması gerektiğini veya ilk etapta sonbaharda bu kadar dolu olması gerekmeyen bir şeyin bulunduğunu belirtti ve bunun da onun ihtiyaç duyduğu gerçeğine katkıda bulunabileceğini belirtti. bilinen kaybı yaya sürün. Bu bir gelişme, oyunun değişmeye istekli olması gerekiyor. Kuşlarla birlikte eğitmenin çağrısının pratiğe dönüşüp dönüşmeyeceğini gösterecek.