Yönetmen SPD etkinliği için çocuk evini kiraladı. Eğitici bir özelliği vardı, kendini savunuyor

Bakec

Member
Jan Eichler, st nad Labem'deki DDM'nin editörü
| fotoğraf: Karel Peek, MAFRA

Jan Eichler, bunun bölge için seçilen milletvekillerine yönelik bir eğitim ve yayım etkinliği olduğunu ve tartışmaların da yaşandığını aktarıyor. Uzun ömürlü bir karaktere sahip olduğuna karar verdik. Eichler bu haftaki konsey toplantısında bu yüzden buna izin verdik dedi.

Temsilci ve senatör Martin Krsek'in (PRO! st) görüşüne göre, bir partinin milletvekilleriyle siyasi ajitasyonun ve tartışmanın uzun süreli bir eylem olduğunu söylemek gülünçtür. ODS'den Michal Idk de aynı şekilde düşünüyor. DDM'deki dava, ortak hukuk davasını genişletmek zorundaydı, ekl.

Tartışmanın moderatörlüğünü Steck'in yeni Belediye Başkan Yardımcısı Michal Mohr (SPD) yaptı. Şehirde kendisini bir sorun olarak göremiyordu. Bu tür eylemlerin bir işareti sansürdür. Temsilcilerin her biri ayağa kalkıp azizleri onurlandırma fırsatına sahip olmalıdır. Ben demokrasiyi savunuyorum, sansür benim için kabul edilemez. Mohr, Hyde Park gibi herkesin performans sergileyebileceği bir tür yer yaratma konusunda anlaşabiliriz, tabi ki hüküm giymiş olanlar veya bir şekilde yasalara aykırı olanlar hariç, dedi Mohr.

Kršek'e göre belediye meclisinin toplantı yeri benzer etkinliklerin yapılmasına uygun bir yer olmalı.

Eğer bu odada hangi siyasi performansın gerçekleşeceği konusunda hep birlikte anlaşabilirsek, bununla hiçbir sorunum olmaz. Belediye Başkanı Petr Nedvdick (ANO), “Diğer hareketlerden ve partilerden meslektaşlarımın bile bunu içtiğini düşünüyorum, tabii ki Almanlar için” dedi.

2022 yılında, STAN hükümetinin temsilcisi Ondej Lochman'dan Tomio Okamur, Tomio Okamuru'ya hareketinin Diktatörün Partisi olarak adlandırılması gerektiğini tavsiye etti: