TFF Lideri Nihat Özdemir’den Stefan Kuntz ve Şenol Güneş açıklaması

bencede

Global Mod
Global Mod
A Ulusal Grup ‘da teknik yönetici Şenol Güneş ile yollar ayrılmasının akabinde gündeme gelen birinci isim Stefan Kuntz oldu. Deneyimli teknik adam, İstanbul’a gelerek TFF idaresi ile bir görüşme gerçekleştirip akabinde bir daha Almanya’nın yolunu tutmuştu.

Dünya gazetesi müellifi Vahap Munyar, TFF Lideri Nihat Özdemir’le içinde geçen Stefan Kuntz ve Şenol Güneş’in tazminat konusunu köşesine taşıdı.

İŞTE VAHAP MUNYAR’IN KÖŞESİNE TAŞIDIĞI NİHAT ÖZDEMİR’İN KELAMLARI:

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Lideri Nihat Özdemir’e A Ulusal Grup Teknik Yöneticiliği ile ilgili Almanya U21 Takımı’nın Teknik Yöneticisi Stefan Kuntz’un isminin öne çıkması konusunu sordum, yanıtladı:

– Görüşüyoruz. çabucak hemen görüşmelerimiz sürüyor.

Biraz daha bilgi almaya çalıştım:

– Sizin için ibre daha hayli Kuntz’dan yana mı?

Şu cevabı verdi:

– Görüşme basamağında olduğumuz için çabucak hemen net bir şey söyleyecek durumda değilim.

Açıkça söylemese de Özdemir’den TFF’nin yeni devirde A Ulusal Kadro için yabancı teknik yöneticiyle yola devam etmek istediği izlenimini edindim.

Şenol Hoca tazminat konusunu hiç açmadı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Lideri Nihat Özdemir’e Şenol Güneş’in tazminatı konusunun kamuoyunda epey tartışıldığını anımsattım, yanıtladı:

– Şenol Hoca, misyonu bırakırken tazminat konusunu hiç açmadı bile.

Şenol Güneş’in tazminat konusunda bir daha de TFF’ye bir ileti vermiş olması gerektiğini düşündüğüm için ısrarla sordum, Özdemir şu karşılıkla yetindi:

– Şenol Hoca, “Benim oturup sizinle para pazarlığı yapmam kelam konusu olmaz. Siz ne takdir ederseniz, ne karar verirseniz kabulümdür” dedi.